www.sudzibas.lv Gelvora Sergel naudas piedziņa

Gelvora - naudas piedziņa

Labdien!!
Griežos ar sūdzību uz UAB "Gelvora". 2007 gadā SIA "Inserviss Group", tika ņemts kredīts uz summu 789 eiro, un tika arī laikā nomaksāts. Pagājuši gadi, un protams nekādi čeki netika saglabāti. Tagad paejot daudziem gadiem, Gelvora atsūta vēstuli,īsti tagad jau neatceros, kad Gelvora pirmo vēstuli bij atsūtījusi uz mājām, gadu pusotra atpakaļ, par sastību neizpildi. Inservis group, saskaņā ar cesijas līgumu 08.03.2011 ir pārdevusi parādsaistības Gelvorai. Bet kā jau rakstīju iepriekš, man līzings bija nomaksāts. Tagad zvanot viņiem viņi nepiekrīt,ka man ir nomaksāts, jo arī pierādījumi man nav saglabāti. Un parāda summa tagad ir izaugusi līdz 5000 eiro, vājprāts pilnīgi. Nezinu ko man darīt? Kur griezties??

adiabo 15.02.2014

Pirmkārt nemaksāt krāpniekiem ne santima, meklē palīdzību biedrībā "Baltais Bruņinieks". Biedrībā reali pārstāv tiesās kredītņēmējus. Lai droši sūdz tiesā, nav jau primie noziedznieki, kas cenšas apkrāpt cilvēkus lai iedzīvotos. Domāju ka rpokuratūrais būs interesanti uzzināt par šo firmu darbību metodēm.

Leonīds Osipovs 26.02.2014

Augstākminētajā gadījumā vismaz tika ņemts kredīts. Es neesmu ņēmis nekādus kredītus (izņemot Swedbank kredītkarti, ja tas skaitās), bet tas netraucē UAB "Gelvora" man sūtīt kaudzes ar draudu vēstulēm.
Es jau droši zinu, ka vēstulēs rakstītais ir pilnīgs farss, jo pat manā vārdā ir kļūdas. Diemžēl mana mamma nav tik vērīga un viņa, izņemot šādu vēstuli no pastkastes un ātri uzmetot aci, sāk briesmīgi uztraukties, zvanīt man. Pirmajā reizē mani nevarēja sazvanīt un viņa jau sāka vākt naudu no radiem.
Būtu jauki, ja vēstules būtu tikai lieka makulatūra, bet tās var nodarīt nopietnu ļaunumu vecāku cilvēku veselībai.
Pret šiem krāpniekiem būtu aktīvi jārīkojas un es tuvākajā laikā to sākšu darīt ar viņu pašu pielietotajām metodēm.

D decembris 06.03.2014

Juus neesiet pirmais, viens no maniem pazinjaam arii saskaaraas ar liidziigu situaaciju.
Kaa vispaar var atljaut shaadai kompaanijai darboties???? Kaa uz to skataas VID un policija????
Legaali regjistreeta izspiedeeju SIA!!!

D decembris 06.03.2014

nejaushi atradu informaaciju, KAS TAD IISTI IR GELVORA?????
Taa ir izlasaama sheit!!!

GE Money продана шведским владельцам в соответствии со стратегией постепенного выхода General Electric Capital Corporation с латвийского рынка. Сделка никак не повлияет на прежнюю деятельность АО GE Money - все договоры и графики платежей клиентов остаются в силе, сообщает LETA.

Marginalen AB входит в состав Marginalen Group - шведского холдинга, который работает в финансовой сфере более 30 лет. Основными видами деятельности Marginalen Group являются банковские услуги, потребительское кредитование, бухгалтерские услуги, бизнес-консультации и др. Предприятия Marginalen Group работают в Швеции, Нидерландах и странах Балтии. В Латвии группа уже представлена двумя компаниями - ООО Aizdevums.lv и Gelvora.

G garsviela 23.04.2014

interesanti, kā jus nevarat pierādīt maksajumus?..parasti to dara caur banku un tur var izdrukāt maksājumus..

H havit 18.09.2023

14 gadus senus darijumus banka neuzrada

P power32 29.01.2015

Mans kredits sastava tikai 38 eiro un tagad izauga lidz 107 eiro..ka ta var but no šīs mazas summas izaugt tik liels...es apņemos maksat, bet man apnika kapec ar katru reizi summa aug???? Kur ir patiesiba..kur jagriežas lai šita Gelvora vairs neapmana cilvekus

K krasotajs911 02.01.2017

Interesanti, visai mūsu ģimenei atnāca vēstules par neeksistējošiem parādiem. Rakstam iesniegumu valsts policija, PTAC.

K KrisRaps Akmens 04.10.2017

Nekādā Gadījumā nemaksājiet Tiem Zagļiem Ne Centu, Nekādā JO Viņi izdzīvo uz cilvēku bailēm , ka samaksās, nekādā gadījumā nedrīkst NEKO maksāt,
Drausmas, Drausmas, kas notiek Latvijā.
Šādas firmas vajadzētu likvidēt un īpāšniekus cietumos sabāzt jo metodes kādas izmanto Gelvora arī ir apšaubāmas un pretlikumīgas, viņi vajā cilvēku un pat FIZISKI Vajā cilvēkus.
kaimiņienei gadījās, ka pie mājas piebrauc cilvēks un saka, ka ir atrasti viņas dokomenti, viņa saka, ka nekādi dokomenti neytrūkst, viņs uzstāj, ka ir atrasti dokomenti un lai satiekās ar cilvēku, satiekoties ar citu cilvēku pie kura itkā atrodas šie dokomenti - uz labdien atbild ebija kad sāksiet maksāt savus parādus un velk ārā jaunus līgumus lai paraksta pa jaunu jaunus līgumus, GELVORA, Jums tas tā, normāla darba prakse?
jūš esiet noziedzinieki