www.sudzibas.lv Gelvora Sergel Gelvoras dīvainības

Gelvora - Gelvoras dīvainības

Ar Gelvoru ir kā ir.Man ir gadījušies amizanti gadījumi.Es godprātīgi atbildu,uzdodu jautājumus e-pastā.Man patīk vērot viņu locīšanos un mocīšanos.Pirmo reizi saskarsme bija sakarā ar ātro kredītu.Kā vienmēr un daudziem.Tikai viena problēma bija,es jau biju visu nokārtojis ar pašu smskredītu.Godīgi maksāju katru mēnesi pusgadu.Kad atnāk no gelvoras-nu davai maksā mums.Tu esi parādā,maksā.Atbildēju,ka nemaksāšu viņiem,jo ir vienošanās ar sms un viss notiek bez viņiem.Jā viņi zin,bet man jāmaksā viņiem,viņiem vienalga.Kad sāku puspajokam rakstīt viņiem,ka tā jau ir izspiešana un smird pēc krimināla,pazuda mana Gelvora mistiskā veidā.Tagad atnāca jauna vēstule par citu tēmu,kur parādnieks nav maksājis un man kā galvotājam ir jāatbild.Nē nu,kas ir tas ir.Bet fakts - aizdevējs iesniedzis Gelvorai prasību 2013.gada vasarā.Tagad ir jau 2015.gads,Pa šo laiku neesmu saņēmis nekādas vēstules,ne brīdinājumus.Dzīvesvietu mainījis neesmu.Kur tad ir?Un vēl,lai cik tas dīvaini nebūtu,izrādās man tas jau atkārtots sūtījums un es neesmu licies ne zinis 21 dienu.Tagad paskatījos ,ka vēstule izveidota 12.02.2015,izsūtīta 18.02.2015 un parāds jāatmaksā 22.02.2015.Nu ,ko atkal ķēros pie e-pasta un uzdod savus jautājumus.Es nezvanu viņiem,jo esmu to darījis un esmu saņēmis ļoti rupjas atbildes.Pat zvanot sms,tagad brīdinu,ka ierakstu sarunu.Jo zvanīju,lai sarunāt pārcelt maksājuma datumu,jo mainījas algas izmaksas dienas.Man atteica,nu tad ej un aizņemies pie radiem draugiem vienalga.Atkal pielietot vajadzēja savu viltību,sarunu ierakstu.Ai nu labi ,mēs varam nākt pretī untt.Tagad tikai rakstu un lūdzu atbildes sniegt rakstiski,lai ir kaut kas uz rokas,nevis tikai tukši vārdi kaut kur gaisā.

K

G Grands 22.03.2018
Iespejams Krapšana

Gribetu uzzinat vai pastav tada lieta kā vienā bankā ir dazadi konti. Man rakstija vienu bet es atradi Gelvora pavisam citu.