Gelvora - darbinieki

Darbinieki sāk meklēt cilvēku rakstot draugiem.lv mājaslapā jebkuram cilvēkam kas gadās un prasa,lai sazinās ar viņiem vai dot viņu numuru. Kad jautā kas par lietu kāpēc vajag konkrēto cilvēku cilvēku -tev atbild,ka nav Tava darīšana un sāk draudēt,ka ar labu vai sliktu cilvēku dabūs lai vai kas. Un to raksta pilnībā svešiem cilvēkiem,nevis tam kuru meklē. Šajā gadījumā konkrētā darbiniece Egija Lauviņa pat gramatiski pareizi nevarēja uzrakstī teikumu,nemaz nerunājot,par komatu likšanu ... Visu laiku tik tika pieminēts-es zinu likumusun likšu tos lietā,pat uz vienkaršu jautājumu -ko Jūs velaties no konkrētā cilvēka kuru meklējat, uzreiz sāk rakstīt un draudēt ar kaut ko. Un vēl interesanti,ka šo visu rakstīja un izprašņāja 16 gadīgam cilvēkam. Un tādi darbinieki strādā ar likumiem?

E

ilmaars 18.08.2015

Sūdz tiesā par draudēšanu. Tas nav normāli. Vēstules jeb sarakste būs kā pierādījums.

Likumsargs 18.08.2015

Gelvora ir parādu piedzinējs un šeit es ieteiktu griezties PTAC ar sūdzību un pierādījumiem, jo spriežot pēc aprakstītā Gelvora pārkāpj visus iespējamos likumus!

adiabo 20.08.2015

Tieši tā sūdzi to šmaru tiesā

P palīgslabs 20.08.2015

Ieliec saraksti.

L Lauva1234 20.08.2015

Nevajag muldēt, ka to rakstīju Jūsu māsai! Man publicēt Jūsu draudus un cieņu aizskarošos tekstus? Par ko jums attiecīgs pants pienākas? Jautājot numuru, tas nenozīmē, ka tas ir terors. Un SOCIĀLIE tīkli ir SOCIĀLI! Konsultējaties ar juristu, ja nekā nesaprotat!

P pilsonisLVV 30.10.2015

Vai, vai lielie tiesā sūdzētāji.

Šeit es neaizstāvu darbinieku, jo nezinu pilnībā visu situāciju. Spriežot pēc visa, jūtu, ka raksta autors apzināti sniedz nepatiesu informāciju un pārspīlē.

ps. Parādniekus piesegt nav laba lieta, ja kas.