LV RU

Gelvora - Attieksme

Pārstāve no "GELVORA" draugos izsūta draugiem vēstules kurs raksta, ka tāds un tāds ir parādā, tā pārkāpjot Latvijas likumu par parādu piedziņu kur tiek izpausta informācija trešajai personai, tātad ja visi kam tā gadījies ar GELVORA uzrakstīs sūdzību PTAB, tad GELVORA zaudēs licenci...

O

Komentāri (6)

N nata59 14.12.2015

Maksatnespejas lieta ir izbeigta, nevienai no iesaistitam bankam nebija pretenziju .Maksatnespeja beigusies jau 2014g. Tacu izradas SIA Gelvora ir parpirkusi galvotaja paradu, bet kadu...? Konkretai bankai nebija iebildumu par saistibu izbeigsanu, un lieta ir izbeigta -bez tiesibam parsudzet tiesas lemumu. Konketajai bankai, ja bija iebildumi pret galvotaju, tad maksatnespejas tiesas proceduras laika vajadzeja izvirzit savas prasibas...Tacu izradas, ka SIA Gelvora .kura savu darbibu sakusi tikai 2014 goktobri. uzperk visus galvotajus, un piestada paradus pat nepazinojot par to iesaititajam personam. Super. NU tad visi taisisim savus Sia..

S sniega roze 15.12.2015

Dažreiz es tomēr uzrošinos uzmeklēt cilvēkus sociālajos tiklos, ja redzu ka persona jau gadiem ilgi nepamatoti izvairās, ignorē un parazitē uz citu komāniju rēķina, katram var gadīties grūti laiki, gan pašam, gan ekonomika taču va rsazināties un skaidrot situāciju un pamazām parādu izmaksat. Taču Bezkaunīgie parādnieki vēl meklē kautkādu taisnību visur kur tikai ne savā sirdsapziņā. Nenorēķinās par pakalpojumiem, brauc bez biļetes transportā kuru ir apmaksājuši tie kas nopērk biļetes, pērk visādas dārgas ekstrā ierīces par tūķstošiem un nevēlas vienoties (labot savas dzīves kļūdas) un dzēst savas saistības. Sakārtot savas finašu atskaites un grimst vēl lielākās problēmās un nekādi nespēj saprast, ka tikai risinot sarežģitākos dzīves uzdevumus cilvēks iegūst pieredzi un dzīve mainās uz labo pusi, uz augšu. Taču nejēgas izvēlās strausa politiku, galva smiltīs, bet otra ķermeņa daļa (tā kas palikusi uz augšu kad galva smiltīs, aizmugurējā ar kuru parasti nedomā, bet uz poda sēž) runā, te sūdzībās. lv, draugos.lv, policijā, avīzēs, televīzijā utt. un tā joprojām.. Bet iet laiks... parāds nemazinās, tikai paliek lielāks.

Vai tas ir gudri?

T true11 31.10.2016

parazitē tu esi

J jonnydeep 15.12.2015

Kur ir problēma tos gadiem ilgi nemaksātājus sūdzēt tiesā? Ja jau tik šiki dzīvo un pērk dārgas mantas, kā jūs rakstāt, tad taču būs no kā piedzīt. Bet droši vien jau tas nav izdevīgi, jo nonākot lietai tiesā parasti parāda summa dīvainā kārtā stipri sarūk!

S sniega roze 25.05.2020

nesaruk. saruk tad kad izmainās likums uz līgumsoda apmēru

Likumsargs 15.12.2015

kuplastainavavere! Parādnieks var būt jebkādas dabas cilvēks, tas nedod tiesības Gelvorai ložņāt pa sociālajiem tīkliem un terorizēt gan parādniekus, gan viņu draugus un paziņas. Likumi visiem ir vienādi, gan parādniekiem, gan piedzinējiem un nevienam nav tiesības tos pārkāpt!
Esmu tiesājies ar Jūsu profila firmām un ticiet man, visos procesos esmu uzvarējis! Parādpiedzinējiem sirdsapziņas arī nav, tāpat kā parādniekiem. Arī piedzinēji ļoti labi izmanto to, ka cilvēki nezin likumus un visādi cenšas krāpties!
Līdz Ārpustiesas parādu piedziņas likuma pieņemšanai parādpiedzinēji vispār rīkojās ļoti patvaļīgi, tagad ĀPPL ierobežoja piedzinēju apetīti, bet arī tagad piedzinēji atrod "robus" kā apiet šo likumu!
Līdz Ārpustiesas parādu piedziņas likuma pieņemšanai Latvijā bija 136 parādu piedzinēju firmas, jo sajuta vieglas naudas smaržu. Pēc šī likuma pieņemšanas palika tikai 28 un tas izsaka daudz!
Parādu piedzinējiem ir daudz likumīgu veidu kā iedarboties uz parādnieku! Nemaksā, nevarat piedzīt! Sūdziet tiesā un lieta darīta! Tomēr prakse liecina, ka tiesā sūdzēt piedzinējiem ne sevišķi gribas, jo paši ļoti bieži ir pārkāpuši likumus un tas jau ir par labu parādniekam, tāpēc piedzinēji siro pa sociālajiem tīkliem!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes