www.sudzibas.lv Geko SIA attieksme pret klientiem

Geko SIA - attieksme pret klientiem

Bijām pasūtījuši dažādus mēbeļu komplektus, jo bija patikusi kvalitāte un cena, 1-reizi protams par to aizkavēšanos bija neliela aizķeršanās...Kad aigājām uzprasīt kad būs prece, runājām ar itkā firmas " direktoru" vismaz kurš tā bija stādījies priekšā...
Vjačeslavs...vai kaut kas tamlīdzīgi
tik nelaipnu cilvēku savu dzīvi nebiju redzējis...ļoti augstprātīgs, nekulturāls un 2 vārdus nespēja latviešu valodā saistīt(bet tas nav tik būtiski krievu valodā labs vārds viņam atbilstu===HAMLO)...vēlāk aprunājāmies ar pārdevēju...
ļoti laipna sieviete visu paskaidroja, nomierināja...ja nekļūdos tad viņu sauca Dana...bet cenšamies pasūtiīt tad, kad viņa strādā, jo tik tiešām ir ļoti patīkami ar tādu cilvēku sadarboties!!!

D

1 112 19.08.2009

Mana prognoze, drīz šeit parādīsies tāds tips, ka Ģedarts!
Un stāstīs, ka Jūs visi esat vainīgi, ka viņa aizstāvētais Geko tik smagi kavē, visas piegādes!
Ģedart, Tev neliekas ka vismaz 15cilvēki šeit sūdzās par Geko termiņiem, bet tu turpina stāstīt ka viss ir super!!!
Kāpēc tavi komentāri nav sastopami, pie citu firmu neizdarībām?

D Dace 24.08.2009

Varbūt sākumā izlasi ko viņš te raksta???vai tu skolā neesi gājis un ar lasīt prasmi ir problēmas???? ;)

D Dace 23.09.2009

Iemācies lasīt!!!paskaties labāk, ja nevari atrast!!!un Iemācies skaitīt pie reizes!!!

S Svetlana 24.09.2009

Mums bija tieši ta pati situācija, man bija tādas dusmas pret tādu attieksmi...vai tad tā var!!!kaut kāds es pat nezinu kas, kurš arī bija pieteicis sevi kā direktors, drausmīgi augstprātīgs, nelaipns, rupjš...kā tādus vispār pieņem darbā. vai tā drīkst runāt ar pircējiem????bijām ļoti vīlusies attieksmē, vai tiešām sūdzību par šo "direktoru" nevar kaut kādā veidā nosūtīt īstajam darba devējam, kas pieņēma to rupekli.!!!Bet kad otreiz bijām iegājuši pēc mēbelēm tur mums arī tika sieviete laipna, kulturāla, tikai nezinu kā viņu sauc, ļoti patīkama visu izstāstīja pastāstīja.Tāpēc domas mainījās par veikalu...Ļoti liela nozīme ir pārdevējiem!

D Dace 24.09.2009

absolūti piekrītu, Ļoti daudz ir atkarīgs no pārdevējiem!