Gāzes Uzpildes stancija - Atlaišana no darba

Labdien!

Manu vectēvu grib atlaists no darba, tāpēc ka viņam ir valsls valodas ziņāšanas pirmā kategorija. Viņa darba pienākumos ietilpst - uzpildīt mašīnas ra gāzi. No Cēsim brauca uz Rīgu, lai nokārtotu eksāmenu, jo no sākuma teica ka vajag kategorija, bet tagad - 1.kategorija neder. Saka lai raksta iesniegumu. Vai viņiem ir tiesības atlaist vectēvu? Ko dārīt ? Ļoti vajag Jūsu padoms.

O o 17.01.2011

es jau arī saku, nu kaut mazliet elementāras cieņas un saprašanas vajag
man nekas nav pret krieviem un krievu valodu, bet vajag taču izturēties adekvāti - ja jāzina latviešu valoda, tad mācies, ja nevari, tad atbrīvo darba vietu citam
taču tūlīt atkal atnāks Zinka ar Marinku un sāks brēkt nelabā balsī, ka visi cūkas, glābiet vectēvu, kurš, iespējams, te dzīvo kopš 45. gada, bet sazinās tikai ar zīmēm un savā dzimtajā valodā.
ja vectēvs būtu polis vai ukrainis, tad arī varētu iztikt tikai ar dzimto valodu?

Z Zinaida 17.01.2011

Menja tak skoro zdes nebudet, mi s Marinkai seichas vozbuzdajemsja. Ona mne palcikami po vagine, a ja jei jazickom po klitoru. Tak vot patrioti dolbannije.

A anonims 17.01.2011

ne jau valodai tur vaina, bet visticimāk savu cilvēku grib iebāzt pa "blatu"

B BIGs 17.01.2011

Nu lai tak viņš iet savā pensijā. Daudzi mani draugi ir aizbraukuši uz Angliju dēļ pensionāriem, kuriem ir lielāks darba stāžs. Pārējais darba devējus neinteresē.

N neatkarīgsexperc:D 17.01.2011

joprojām cepaties? маринка, купи деду запрафку

J Jānis 17.01.2011

daudz komentaaru, maz informaacijas plika diršana tikai. Iesaku vecteevam parunaat ar to darba deveeju, noteikti visu var sarunaat. Tas pirmaamkaartaam. Otrkaart, kaada ir vecteeva valodas zinaashanas pakaape? Ja vinsh runaa labi, tad es domaaju, ka pakaapi vai kategoriju dabūt nevajadzeetu buut probleemaam, ja vinam ir probleemas, tad pajautaa sev, vai shaads cilveeks var apkalpot visus klientus vienliidz labi, un varbuut ir jaamaina darbs.

ч Человек 17.01.2011

С точки зрения православной духовности это запрещено. Находясь в состоянии гипноза, человек практически полностью теряет контроль над собой: как телом, так и сознанием. Наиболее высокая внушаемость возникает на самой глубокой фазе гипнотического транса (так называемая парадоксальная фаза), когда слабые факторы (например, слово) действуют сильнее, чем сильные (острая боль). Человеку в таком состоянии могут быть внушены чувства и мысли, противные его убеждениям (в том числе моральным и религиозным). В состоянии гипнотического транса человек становится доступным демоническому воздействию.