www.sudzibas.lv Gauja Mēbeļu Veikals nekvalitatīva apkalpošana

Gauja Mēbeļu Veikals - nekvalitatīva apkalpošana

noskatīju tur 2 stāvā virtuves mēbeles. visu sarunājām. iemaksāju 100ls avansu. teica ka 3 nedēļu laikā mēbeles būs klāt. piegāde uz mājām. bet paiet viens mēnesis zvanu un prasu kur mēbeles. man tur atbild, ka dizainere, kas pa to atbild aizņemta un vēlāk pārzvanīs. neviens nepārzvana. nākošajā dienā atkal zvanu. tas pats. aizeju uz veikalu un prasu, kas pa lietu. pārdevēja kaut ko nesakarīgu runā. ''nu jā, nu jā saprotu, nu jā'' utt. atbildēt par termiņu neko nevar. .. un tādā garā paiet vēl viens mēnesis. gaju jau rakstīt iesniegumu, lai atgriež garantijas naudu. tad viņa sasolīja ka pēc 4 dienām 100% viss būs. viņiem problēmas ar mašīnu, nav pilna un neizdevīgi vest no polijas.. pēc četrām dienām arī nekā. vēl pēc 3 dienām zvana un saka , ka mēbeles ir atvestas, bet ir problēma ar galda virsmu. viņi to pasūta latvijā un tagad tik pasūtīja un saka , ka tāda kuru izvēlējos viņiem tagad nav tik pēc mēneša būs. bet ja izvēlēšos citu tad uztaisīt 3 dienu laikā. aizgāju izvēlējos citu. pēc 1 dienas zvana saka, ka virsma jau gatava, tik jāsamaksā visa summa, tas ir 520ls, jo ja nesamaksās tad viņiem mēbeles nedod no kaut kādas noliktavas utt. viņiem tipa tāda sistēma un visi maksā. teicu , lai neber muļķības, ka nav mana problēma, jo samaksāts tika ar piegādi mājās un nekas tamlīdzīgs netika brīdināts. atkal saruna ''nu jā, nu jā utt'' saka , lai pazvanot viņas direktorei viņa man izskaidros kāpēc man būtu nesanemot preci tā visa jāapmaksā. neko nezvanīju. viņa sāka stāstīt, ja nu viņi atved mēbeles un es nesamaksāju naudu utt. tagad viņa mani nolamā, ka viņi nevar bez naudas mēbeles dabūt, ka visi maksā. visos veikalos tā ir utt. teicu ka nemaksāšu lai tik nemurgo, bet ved. tad viņa atkal sāka bļaut kalusulē un teica, ka viņa pati atbrauks un lai es tik pamēģinot nesamaksāt. un nometa klausuli. .. un kad atveda bija ļoti neapmierināti, ka pārbaudīju preces atbilstību un kvalitāti, teica ka tagad tas ir ilgi un ja kas trūkstot viņi to uztaisīs un bļāva ka viņa pati personīgi kaut kādā noliktāvā visu pārbaudīja un viss tir ir. mēbeles ar nebija nekādas kvalitatīvas. nav jau ar īpaši dārgas, bet par 520ls varēja būt ar kvalitatīvākas. tākā tā draugi. neiesaku tur kaut ko pasūtīt. ja ar ir kādi ekstrēmāli, tas labāk sastādīt kaut kādu nonkrētu līgumu ar viņu parakstu, lai nav visādu jaunumu pēc tam. ceru , ka viņa nenolādēja manas mēbeles :) un jā ierakstiet sarunu mob. tel. veiksmi iepirkumos.