www.sudzibas.lv "Gauja" kafejnīca Slikts serviss, krāpniecība

"Gauja" kafejnīca - Slikts serviss, krāpniecība

Gribēju pastāstīt par nepatīkamu atgadījumu kafejnīcā "Gauja", kas atrodas Stabu ielā 23. Ierodoties kafejnīcā, gribēju pasūtīt, ko ēdamu. Pienākot pie bāra, bārmene man uz reiz paziņoja, ka biznesa pusdienas iet uz beigām un zupa vairs nav pieejam bet var dabūt otro, kam es arī piekritu. Tika pieprasīti 3€ kurus uz reiz samaksāju, nesaņemot nekādus čekus ne pirms, ne pēc apmaksas. Bārmene informēja: "pagaidi te pat, es tev pie galda neko nenesīšu". Sagaidīju savu ēdienu un devos pie pārējiem kolēģiem. Man bija Mate tēja trauks līdzi, kuru noliku uz galda un sāku ēst pusdienas. Kad vēlējos pasūtīt desertu atkal devos pie bāra. Šoreiz jāmaksā bija 3,50, ko arī izdarīju tā pat nesaņemot nekādus čekus. Nesaņēmis norādījumu gaidīt pie bāra, devos atpakaļ pie galdiņa. Drīz vien uzradās jaunkundze ar desertu rokās pasniedza to man un jautāja, kam tas tējas trauks es atbildēju, ka manējais un viņa izlēma no galda novākt to un neko nepaskaidrojot devās prom. Es biju diezgan sašutis par šādu rīcību, jo trauks nemaksā lēti un nav tik vienkārši atrast vietu kur tos tirgo. Devos pie bāra ar lūgumu atgriezt manu īpašumu uz ko saņēmu atbildi, ka šobrīd viņa to nedarīs tikai tad, kad došos projām. Palūdzu viņai sniegt paskaidrojumus uz ko viņa atbildēja, ka savus dzērienus lietot esot aizliegts. Es to pilnībā saprotu un teicu, ka es netaisos dzert, bet tikai vēlos atgūt savu īpašumu. Bet bārmene palika nelokāma un uzstāja, ka man jādodās projām. Aizgāju atpakaļ pie saviem kolēģiem paņēmu atlikušās mantas un devos uz izejas pusi- saņēmu savu trauku atpakaļ. Pie izejas, sajutu, ka tieku netaisnīgi izraidīts no iestādes un devos atpakaļ pie kolēģiem. Kā rezultātā tika izsaukta apsardze, lai atbrīvotos no manis. Pienāca apsargs un lika pamest telpas, kad gribēju zināt uz kāda pamata, man teica, ka pārkāpju iekšējās kārtības not. gribēju zināt kurus tieši, bet apsargs nemācēja atbildēt tikai piedraudēja ar policiju. Tas man likās galīgi nevietā un teicu, ka ja viņš tik ļoti vēlās var arī izsaukt. Tiku vairāk kārtīgi nolamāts un policija arī tika izsaukta. Kad ieradās policija un noskaidroja, kas par lietu man paskaidroja, ka privātas iestādes darbiniekiem esot tiesības neko nepaskaidrojot lūgt pamest telpas. To uzzinājis saģērbos un devos projām. Zinu ka kafejnīca ieturēta Padomju stilā. Daudz nav sanācis padzīvot Padomju savienībā, bet ir nācies dzirdēt, ka apkalpošana toriez,dažās iestādēs, esot bijusi, maigi izsakoties, ne tā laipnākā. Laikam jau šī kafejnīca cenšas ieturēt stilu vissmalkākajās detaļās... Ja esat nolēmuši turp doties, tad iesaku uzvesties maksimāli pakļāvīgi. Pretējā gadījumā riskējat saņemt noziedzinieka cienīgu attieksmi....

K

Komentāri (10)

Noziedzniekam jāsēž cietumā, nevis internetā un jālielas ar saviem "varoņdarbiem".

Sardele 03.09.2016

Ļoti labi zinu šo kafejnīcu un neticu, ka tur var tā iziet kā autors stāsta. Esmu vairāk kā drošs, ka autors kaut ko neizstāsta līdz galam.

K Kas? 03.09.2016

Saprotu, ka kādam tur strādājošās personas ir tuvi draugi vai kas vairāk, vai arī vienkārši ir līdz šim veicies nepārkāpt noslēpumainos iekšējās kārtības noteikumus. Bet nu šāds notikums norisinājās un īsti nekā slēpjama tur nav..

donna b 03.09.2016

Un protams vietaa un nevietaa vajag pieminet Padomju laikus, par kuriem tikai esi dzirdejis varbut! Vispar sis izklausas pec kaut kadas komedijas, Tu ar savu tejas trauku un nelidzsvarota oficiante un pat policjas sagaidisanasi Tev bija laiks! Kapec starp citu citiem Taviem kolegiem nebija problemu ar so vietu? Varbut jaizvelas cit vieta pusdienaam, un lai sis kafchiks nomirst dabigaa naavee.

J Jānis Draiskais 03.09.2016

Teorētiski viss ir iespējams! Faktiski tas, ja bārmene neatnesa pie galdiņa ēdienu, neliecina par labu servisu, ja uz gala bija novietots, kaut kāds trauks, kas nebija saistīts ar dzērienu lietošanu, tad aiztikt bārmenim protams to nebija nekādu tiesību. Varbūt, varbūt, apmeklētājs ar uzvedās ne visai adekvāti!

K Kas? 03.09.2016

Nevisai adekvāti? Izklausās interesanti.. Katram protams izpratne par to kas ir adekvāti un kas nav ir sava. Bet vispārpieņemtās uzvedības normas no manas puses netika pārkāptas nevienā momentā- neesmu cilvēks kam patīk kasīšanās vai kas tāds... Un šādu rakstu vispār rakstu pirmo reizi mūžā.. Kaut gan slikts un pat ļoti slikts serviss ir piedzīvots ne reizi vien, bet ko tamlīdzīgu nācies piedzīvot 1. Reizi

K Kas? 03.09.2016

Piekrītu kārtīga komēdija, tāpēc man pašam bija interesanti ar tas viss beigsies.. Domāju ka piekritīsi, ka tas būtu kā minimums dīvaini ja uz reiz ar visiem 7gb oficiante paspētu sakasīties! Protams kad strīda laikā arī pārējie kolēģi iesaistījās mēģinot panākt mierīgu strīda risinājumu, bet oficiante bija spēcīgi apņēmusies novest lietu līdz galam...

3.klases ēstuve ir un paliek 3.klases ēstuve ar visām no tā izrietošām sekām, ieskaitot apkalpojošo personālu, kuram nav pat attālas apjausmas par viesmīlību, nemaz nerunājot par krāpšanos ar nodokļiem (nedodot čekus, tātad arī nemaksājot nodokli no ieņēmuma).

A Ajeet Kumar 07.01.2019

Labdien, laimīgie jaunie draugi, tas ir mans liecības gads. Brīnums joprojām notiek, lūdzu, izlasiet manu brīnumaino liecību. Es pat nespēju izskaidrot, kā viss notika, tas darbojas kā Drigbinovijas, lielā cilvēka, solījums, ko Dievs ir izmantojis, lai ar savu burvestību dotu patiesu mīlestību pret manu laulību. Mans vīrs dziedāja šķiršanos pirms sešiem gadiem, kad draugs apmeklēja mūsu māju. Mēs esam dzīvojuši Merilendā vairāk nekā sešus gadus, mums bija divi bērni kopā, mana bērna dēļ es visu upurēju, lai mana laulība strādātu, lai arī mans vīrs mani skatījās acīs un teica, ka tas ir beidzies. mums. . Es mīlu savu vīru tik daudz, ka es nevarēju dzīvot dienā bez viņa, un mani bērni viņu mīlēja. Mans vīrs atstāja mājās četrus mēnešus. nav zvanu vai īsziņu no viņa. Es biju tik noraizējies, un es visu dienu un nakti raudāju uz flīzes. Kādu dienu viņš atgriezās mājās ar dažiem Documens prātā. Man pazīstams kā sieviete, man ir jāļauj viņai gulēt, tāpēc, kad viņš gulēja, es paskatījos uz Documeniem, un es biju pārsteigts redzēt laulības šķiršanas dokumentus, tāpēc es izlasīju laulības šķiršanas dokumentu, kas bija mans vārds. Nākamajā rītā es raudāju raudāju un teicu, ka man vajag jaunu dzīvi. Mēs, bērni, es raudāju un es lūdzu. pārtraukt to, ko viņš dara. Tajā pašā rītā atnāca sieviete un sacīja, ka tā ir juriste. Es viņai atlaidīšu, tad es viņai saku, ka viņa man nepazīst, tagad, kad viņai ir jākļūst advokātam, kuram ir nauda vai kāds cits. Kas mēs palīdzam, tāpēc es atsakos no papīra dziedāšanas.
un tas bija tas, pagājušajā gadā viens no maniem draugiem man teica, ka mans bijušais vīrs, kurš tagad strādāja pie savas mājas un viņš ar jaunu sievu, nolēma redzēt, kas viņa bija. Es biju pārsteigts, redzot viņu ar advokātu. Es sāku raudāt. Mana drauga pusē viņa var man palīdzēt. Viņš man pastāstīja par zvanu uz Drigbinoviju par to, kā viņš palīdzēja tādiem sliktiem cilvēkiem, tāpēc es to izlasīju internetā blogā par konsultāciju / laulības šķiršanu, es izlasīju atsauksmi no sievietes Marijas Maikļa kā. Viņš palīdzēja viņai atpakaļ. Savai vecajai mīlestībai septiņu dienu laikā es nekad neticēju Magical burvestībai, bet es nolēmu to izmēģināt. Es viņam nosūtīju e-pastu [slēpt]@gmail.com, un viņš atbildēja uz manu vēstījumu, un es viņam visu pastāstīju. Mana laulība un viņš man saka, ka viņš sola palīdzēt man atgriezties kopā ar savu vīru. Drigbinovija man deva norādījumus un man teica, ko darīt septiņu dienu laikā pēc pusdienošanas mīlestības burvestības liktenī. Es stingri ievēroju visus norādījumus un daru to, ko viņš lūdza man darīt perfekti. Tikai divas dienas pēc pusdienām, mīlestības burvestība gaisā pirmo reizi pēc 3 mēnešiem, mans vīrs mani sauca ar nezināmu skaitu. Es biju tik pārsteigts, ka mans vīrs joprojām ir mans tālruņa numurs, lai ar mani laipni sazināties. Sākumā mans vīrs jutās piesardzīgs un jūtas vainīgs, atstājot mani un mūsu divus bērnus tikai daudzus mēnešus bez uzmanības vai saziņas, bet mans vīrs Raymond nakti atnāca uz baznīcu pie Krusta. Es esmu ļoti priecīgs. Jaunais gads kopā es esmu pateicīgs par to, ko Drigbinovia man palīdzēja. Es to ļoti ieteiktu ikvienam, kam šodien ir laulības vai pāris krīze; Sazinieties ar viņu šodien, lai atdotu savu iepriekšējo mīlestību.

svetdien 14 00 ienacu gauja ne viena pasa cilveka aiz baara arii neviens ,nu izgaju pagalma uzpipet ,atskreja darbiniece jauna meitene bruniem matiem un saka kliegt ka lai pipeju uz ielas te ir japerk ,iegaju ieksaa skatities menu kad man iezvanijas telefons saku runat un atkal darbiniece blauj aaraa aaraa,izgaaju araa, nu nav brinums ka tur ruks ja strada tadi cilveki.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes