Gaudeamus SIA - Krāpšana

Kā jau mums visiem zināms, mūsdienās jebkuram jaunietim, studējošam jurisprudenci, ir nepieciešama palīdzība rakstot bakalaura vai maģistra darbus. Palīdzība var izpausties gan kā juridisko avotu saraksts, gan pieredzējuša speciālista konsultācija izvēlētajā gala darba tēma.
Šoreiz vērsos pie kundzes ar lūgumu piekoriģēt un izlabot kļūdas savā darbā.
Kundze piekrita darbu veikt par 600 eur, jo darbs ir ļoti apjomīgs un prasa daudz laika.
Īsumā - sieviete pazuda ar visu naudu un darbu. Pirms darba iesniegšanas termiņa uzradās ar it kā izlabotu darbu, kurā bija izņemts mans teksts un iekopēts interneta raksts uz 10 lapaspusēm pēc kārtas. Šis jau ir plaģiāts un tādu darbu nodot nevar.
Rakstīju , lūdzu atpakaļ naudu, jo nebija pieķērusies klāt ne pie darba noformēšanas, ne pie kā cita. Tad uzreiz pazuda, aizbildinājās ar to, ka ir komandējumos ārpus Latvijas (patiesībā brauc atpūsties par mūsu naudu) . Uzradās it kā biroja darbinieki un sāka sūtīt draudu vēstules un rupjības.
Pats interesantākais, ka nekāda biroja norādītajā vietā nav un par tādu tur neviens nezin!
Neuzķerieties!

M

Komentāri (42)

M Marija 04.12.2018

Pulkveža Brieža iela 6
Neeksistējoša uzņēmuma adrese

really? 04.12.2018

Domaaji,ka nu tulit busi juriste un pikjis naaks! HA, tur jabut ir ar galvu cilvekam,nevis tadam,kurs grib izsluukt uz citu reekina.
Un darbu labosanai ir domats pasniedzeejs, tava darba vaditaajs un ja nav jeegas ka noformet literaturas avotus,tad var veersties biblioteka(parasti gan ir specials kursspar so teemu,kur to maaca,studiju laika!

M Marija 04.12.2018

Izskatās pēc rakstīšanas stila, ka tā esat Jūs, Ērika.
Sākumā rakstāt skaistiem vārdiem un lielaties ar augstu izglītību ārzemēs un tad, kad naudiņa iekrīt kontā, tā uzreiz valodiņa mainās un vairs nekāda atbildības sajūta jums nav :)

E Erika Lazareva 06.12.2018

Erika esmu es un veletos nekavejoties sanjemt paskaidrojumu sakara ar mineto sudzibu,jo tadu gadijumu nemaz neatceros,lai musu birojs par darba laboshanu un noformeshanu lugtu 600 euro.Tadu izcenojumu nav un nevar but.Ari darba rakstishana no nulles tik neizmaksa,tapec shi sudziba izskatas pec totala fake un neatbilst patiesibai.
Attieciba uz biroja adresi: juridiska adrede ir P.Briezha iela 6-1 un taja atrodas biroja gramatvediba.Jurists strada mobili pa visu LV un arzemes un uz vietas nesezh.Sazinjai ir talrunis,e-pasts. Rodas jautajums,par ko iet runa vispar?
Lai sazinatos ar mani un steidzami atrisinatu sho jautajumu,lugums rakstit uz pastu: [slēpt]@tvnet.lv
Ludzu ari paskaidrojumu-uz kada pamata Jus bez manas piekrishanas izmantojat manu foto publiceshanai?Tas ir atklats fizisko personu datu aizsardzibas likuma parkapums,par kuru paredzeta atbildiba!
Ludzu nekavejoties iznemt sho fake info un manu foto no shis saites,preteja gadijuma bushu spiesta versties ar iesniegumu Valsts policija un Datu valsts inspekcija sakara ar parkapumu fizisko personu datu aizsardzibas joma!Erika.

S Sellija 07.12.2018

atkal jusu draudi :D lidzigi bija, kad nesutijat darbu un neatdevat naudu.

Runajot par bildi, palasiet likumu, juriste. Tada pati bilde jums ir faceboka, tatad publiski pieejama.
Biroja adrese atrodas gramatvediba? Tur neviena nav , kas jus vispar pazistat! Adresi esat nopirkusi, jo visam SIA tacu vajag adresi.
Jus varat skriet uz policiju kaut tagad. Ar facebok palidzibu ir atrasti 7 cilveki, kurus ta uzmetat un iesniegums jau ir policija.

really? 04.12.2018

struntiiga juriste buusi, ar saviem saviem apgalvojumiem jau tagad auzaas esi :D
600eur starp citu ir liela summa tikai par to lai parlasiitu un palabotu,ka tik negribeji,lai vinja tev visu darbu drukaa!

E Erika Lazareva 06.12.2018

Nepatiesa informacija.

S Sellija 07.12.2018

Beidzot kāds ir uzrakstījis par to publisku info!
Es ari biju uzķerusies! Vilinaja tas ka nav nekur sliktu atsauksmju!
Sākumā atradu erikas biroju ss.lv un uzrakstiju un paludzu pēc palidzibas. Man arī atbildeja loti plašiem tekstiem un stastīja par arvalstu izglitibu un pieredzi. Sarunājām, ka rakstīs darbu par 450 eur un darbu nodos parbaudei savam kolegim, Kad termins jau tuvojās beigām es biju saņemusi tikai darba 1/3 un pārējais vispār netika atsutits. Jo sāku teikt, ka 1 daļā ir tikai iekopēts teksts no interneta avota un vēl no tik prasta avota. Bija iekopets no kaut kāds cālis.lv vai kas tads. Erika teica, lai sudzas birojam un tad oficiali vares parskaitit atpakal naudu. Sakumā sutiju uz biroju vestules un tad sapratu, ka nekas nemainās. Darba nav un naudu arī atpakal nedabuju. Pēc tam skatos, ka erika atkal ceļo pa pasauli, Nu feini nu! Izkrāpj naudu, biroja adresē nav un tik var celot.
Kad vinai zvanīju, biezi vien bija izslegts telefons, tad saka melot, ka ir iekluvusi kibele un darbu uzrakstijusi bet pazaudejusi. Tad atsutija kadu failu. Atveru failu un sapratu, ka tas vispar nav mans darbs. Tad erika sāka taisnoties un teikt, ka sajaukusi failus un atsūtīs īsto. Protams tā arī nekas netika atsutits. Ne nauda, ne darbs!
Viss tai Erikai naks dzive atpakal, Tā jau pec bildem var redzet, ka sieviete ir vientula un nelaimiga. Vienreiz kādu sita apcakares, vinu ievedis kādā mežā un tad varbut apstasies.
Tagad ir referatu/ maguistra, bak darbu laiks. Tapec studneti, neuzticaties erikas skaistiem stastiem! Paliksiet bez naudas

E Erika Lazareva 23.07.2021

Novaciet, ludzu, manu vardu! Es nesaprotu, kur Jus tos darbus perkat, bet es vispar shaja vide nedarbojos. Steidzami atsaukt pieprasu! Man ar to nav nekada sakara, ok? Gaidu atvainoshanos.

S Sellija 07.12.2018

Un vel, saka, ka uz kontu var skaitīt viņai ne mazak kā 100 eur, jo vinai esot ipašs darba konts, kurs mazaku summu nepienem! tapec ka minimums un 100 eur jus tiksiet uzmesti.
Es sevi neattaisnoju un piekritu, ka esmu mulke, ka uzticejos tik divainai sievietei, bet pasai nebija patiesam laika rakstit darbu, jo biju ārzemes un pelniju naudu, lai uzturetu gimeni... situacijas ir dazadas, tacu tas nenozime, ka šadi var apkrapt cilvekus. ieteiktu tev but uzmanigakai, ĒRIKA LAZAREVA ! Cilveki musdienas ari ar kulakiem risina problemas

E Erika Lazareva 23.07.2021

Tikko iepazinos ar komentaru! Lugums atrakstit sms uz 28677549 vai pastu: [slēpt]@tvnet.lv Kas tie par brinumiem?

E Erika Lazareva 23.07.2021

Kapec Jus publiskojat fiz.personas datus? Es neko un nevienam neesmu rakstijusi! Kas par murgiem? Publisku atvainoshanos!

S Sellija 07.12.2018

Ar facebok palidzibu ir atrasti 7 cilveki ieskaitot mani, kuri tika apkrapti! Sobrid tiek vakta informacija - epasti, wacap sarakstes, bankas parskaitijumi un tiks iesniegti policija! Ja ir vel kads, pievienojaties!

E Erika Lazareva 23.07.2021

Kur Jusu 7 cilveki?

S Sellija 07.12.2018

Un pieversiet cik daudz "zaļo like" ir komentariem, kurus erika pati raksta. Nozelojamas spelites jus spelejat

E Erika Lazareva 23.07.2021

Paldies par to! Bet es tikai tagad ieraudziju. Malachi.

S Sellija 07.12.2018

Un pirms gada, kā noskaidrojas, jus apkrapat manu draudzeni, kurai rakstijat referatu par 100 eur. Pec tam teicat, ka jusu kolegis, kura datorā bija darbs ir nonācis slimnīcā, un , ka netiekat klāt pie viņa datora, kurš ir viņa dzivokli. Pēc draudu saņemsanas pretī jusejiem , jus parskaitijat naudu atpakal. Atceraties? :))))
Un tad uzkeros es!

S Svetlana Ščemeļova 25.01.2019

Āprāts ar mani tieši tādu pašu joku izspēlējusi paliku bez naudas un vēl apkaunota. Vai jūs jau vērsāties policijā es vairs nevaru ar Ēriku sazināties neatbild tātad naudu cik saprotu netaisas atgriezt

S Svetlana Ščemeļova 12.02.2019

Sellija vai esat kautko konkrētu pasākusi darīt šajā lietā? Man no visas šīs situācijas ļoti pasliktinājusies veselības stāvoklis ...nauda ir iztērēta...kauns ir pa visu pilsētu, ka ir atzīts darbs par plaģiātu nezinu kā tālāk dzīvot...

E Erika Lazareva 23.07.2021

Atsutiet, ludzu, maksajuma uzdevumu un, ja ta tiesham bija, naudinja tiks atgriezta!

really? 07.12.2018

Atklajieties ari tie publiski,kuri pasi savus bakalaurus,magistrus uzrakstit nejedzat,lai zin cilveki velak kuriem "specialistiem" ar liikumu doties!
Loti priecatos,ja tiem,kuri jau absolvejusi sadi krapjoties,atnemtu visus diplomus! ;)

S Sellija 07.12.2018

Ērika, redz ka, jus jau ilgus gadus apgalvojat, ka esat juriste, bet jega no jums nekada. Suds jus esat, ne juriste. Krāpniece, mele un vienkarsi pretīga un vientuļa radiba. Bet mums, kuri ir nokartojusi tikko visus eksamenus, vel viss prieksa :)

E Erika Lazareva 07.12.2018

Es isti tagad patiesham nesaprotu,kas te notiek un aicinu visus,kas esot it ka "apkrapti" no manas puses nosutit man konkreti uz e-pastu: darbu nosaukumus un parskaititas summas un personu e-pasta adreses,no kuram bija veikta sarakste.Sheit pausta informacija nav patiesa un nekad nebija ta,ka darbi kadam netiek nosutiti! Ir gadijushies aizkavejumi,tachu par tiem studenti tika bridinati un panakta vienoshanas par uzgaidishanu.Ka sheit apgalvots,tad izradas nauda kadam bija atpakalj atgriezta.To ari neizsledzu pasutijuma neizpildes gadijuma!Kas skar manu privato dzivi-uzskatu par nekorektu tas apsprieshanu publiskaja vide.Aicinu risinat problemas savstarpejo parrunu celja ka civilizeti cilveki.Versties policija ir Jusu tiesibas un ari manas tiesibas,ko es ari izmantoshu,jo sheit esosha informacija nav patiesa,satur atklatus neslavas celshanas elementus (KL 157.pants) un fizisko personu datu aizsardzibas parkapumus nesankcioneti izmantojot manu fotoattelu.

S Students1992 29.11.2022

Kur viņu var atrast?

D DeeJay666 07.12.2018

Lasu par sevi zili-zaļus brīnumus... Ārkārtīgi aizraujoši!
Šeit esošā informācija ir klaji apmelojoša un nepatiesa ar tikai daļēju patiesības devu.
Vēršu uzmanību, ka pilnīgi visiem klientiem darbi tiek izpildīti un nosūtīti.
Daļēji informācija atbilst patiesībai tajā aspektā, ka ir patiešām gadījušās ķibeles slimības, komandējumu (jūsu dēvētās "atpūtas") vai datora tehnisku iemeslu dēļ, taču šie gadījumi ir ārkārtīgs retums un izņēmuma gadījums. Šādos gadījumos klients tiek informēts un puses vienojas par termiņa nelielu pagarinājumu, naudas atgriešanu vai samaksātās naudas vietā tiek sniegts cits - līdzvērtīgs pakalpojums! Tā ir cilvēcīga attieksme un vienošanās panākšana savā starpā un nekā krimināla šeit nav - elementāras civiltiesiskas attiecības pasūtījuma izpildes ietvaros.
Tāpēc vēlreiz uzstājīgi aicinu atsūtīt man informāciju par it kā "neizpildītām" saistībām un apkrāpšanu (proti, kas, kad un par ko) . E-pasts: erika. [slēpt]@tvnet.lv
uz doto brīdi es neredzu, ka kāds būtu palicis bez sava darba vai naudas, tāpēc nesmīdiniet cilvēkus un neradiet nevajadzīgus signālus, ko var pamanīt augstskolas un var sākties nevienam nevajadzīgas problēmas.
Neuzskatu arī par korektu biznesa lietās iesaistīt savus subjektīvo viedokli par manu privāto dzīvi un brīvo laiku.
Kas skar juridisko adresi, tad jau norādīju, ka tā ir oficiāla uzņēmuma adrese, kurā atrodas tā grāmatvedība, bet jurists strādā mobīli pa visu latviju un ārzemēm (jeb "atpūšas" kā jūs sakāt) .
Tāpēc, cienījamie "apkrāptie" studenti, lūgums ar mani sazināties ar pasta starpniecību, lai risinātu šis sūdzības būtības pamatotību un pieņemtu konstruktīvu lēmumu šajā jautājumā, jo šāda publikācija ir klaja neslavas celšana man un manam uzņēmumam.

S Sellija 10.12.2018

Darbus jūs aizsutat , bet svešus. Protams, taisniba, tikai darbs tiek atzits par plagiatu;)
Interesanti, kaa jauns darbs, taa katram darbam savas atrunas un "kjibeles".
Ar jums jau sazinajās brīdi, kad bija nokavēti visi termiņi un jūs pazudāt un ignorējāt. Ērika piedāvā palīdzību tikai tas, kad apmeram 2 nedeļas ir iztecejis augstskolā noteiktais nodošanas termiņš.
STUDENTI, ESIET UZMANĪGI UN PĒC TAM NEBRĪNIETIES, JA KOMISIJAS PRIEKŠĀ JUMS PAZIŅOS, KA DARBS NETIEK IESKAITITS, JO IR PLAGIATS!

E Erika Lazareva 23.07.2021

Paldies, Svetlana. Vai kada cita. Nekad mani darbi nebija plagiati. Ja Jus neprotat noformet atsauces, tad ta nav mana vaina. Es uz to vienmer vershu uzmanibu!

S Svetlana Ščemeļova 18.01.2019

Pilnībā piekrītu

S Svetlana Ščemeļova 18.01.2019

Situācijas var dzīvē būt dažādas un tas nenozīmē ka visi kas neraksta darbu ir slikti speciālisti

E Erika Lazareva 23.07.2021

Jus esat specialisti, bet, ludzu, neceliet neslavu. Nav etiski no jurisprudences un Bangloras viedoklja. Domaju, ka saprotat.

E Erika Lazareva 28.01.2019

SIA "Juridiskais birojs "Gaudeamus""
Shi situacija ir aizdomiga... studentu zinja. Bus jainforme augstskolas,lai tie gala,jo izskatas,ka raksta viens un tas pats cilveks.

S Svetlana Ščemeļova 02.02.2019

Neraksta viens un tas pats bet salasas jau bariņš pievilto studentu!

V Vīlusies!_! 27.05.2021

Ja meklējat atsauci par šo "darba rakstītāju" tad ejat tālāk un uzreiz meklējat,kamēr laiks, citu variantu vai tad jau labāk,rakstāt paši.(lielāka iespēja, ka absolvēsiet),ja negribat, liekas problēmas un skaidrojumus ar universitāti!  nekādā gadījumā neuzticat šai personai savu darbu,jo visas sūdzības un komentāri zem tām atbilst patiesībai. Jo īpaši par plaģiāta pazīmēm darbā! Un pēkšņiem komandējumiem!  Cilvēkam,kuram,samaksāt nauda ,ne maza, nav spējīgs pat uzrakstīt viduvēju darbu!  Studenti,sakopēt darbu no cita studenta darbiem un interneta avotiem,mākat jūs paši,bez liekiem izdevumiem un lieka stresa.

Un nevajaga te sākt šos variantus par -vajaga pašam rakstīt. Dzīvē mēdz visādas situācijas būt un piemeklēt.
Pa velti neviens neprasīja darbu rakstīt. Cilvēks pats to apņēmās darīt un par to maksāts tika...kad veikalā nopērkat apavus ,atnākot mājās,atverot kurpju kasti,jus tak tur gribas redzēt apavus par kuriem esat samaksājis a ne konservu bundžu!

Tiešām iesaku ieklausīties ,ko šeit raksta un nemt vērā brīdinājumu, jo šis tiek rakstīts,lai citi neuzķerās un nepieļauj jau citu pieļautās kļūdas.
Paliksiet bez naudas un orgināli uzrakstīta darba!

E Erika Lazareva 23.07.2021

Ljoti divaini. Vai nesajaucat ar kadu citu?

S Students1992 29.11.2022

Arī es tiku apkrāpts, naudu samaksāju uzrakstīja daļu darba, kurš ir copy paste pie jautājuma lai atdot naudu neko neadod. Tam kuram bija pieredze un tas kurš viņu atrada padalieties ar informāciju kur to personu var atrast iet zem diviem vārdiem Ērika Lazareva un Rita Lazareva

S Students1992 05.12.2022

Situācija ir atrisinātas Komentāru var dzēst.

S Students1992 05.12.2022

Sūdzība bija pāragra. Ļoti atvainojos. Viss kārtībā

E edgars1235 05.12.2022

ar atvainosanos jau vien nepietiek

M Maris Leja 17.12.2022

No savas puses varu sniegt tikai pozitīvas atsauksmes par šo cilvēku. Sadarbojos ar viņu jau no 2.kursa, palīdz arī dažiem kursa biedriem un paziņām, visi apmierìnāti un problēmu nekad nebija. Varbūt cits cilvēks te domāts.

A Ann011 21.11.2023

Žēl ka šo nebiju atradusi iepriekš, uzķēros uz šī paša plaģiāts un zaudēta nauda, un atskaitīšana no augskolas

A Ann011 21.11.2023

Ērika Lazareva 300783-11...
Itkā neesat vēl tik veca lai ar tādām muļķībām nodarboties, bet tomēr izskatās ka tomēr gadās.

D DeeJay666 23.11.2023

Cienījamā R.H., šādus pārpratumus ieteiktu risināt civiltiesiskajā kārtībā, jo tās, ko Jūs te rakstāt (NORĀDOT fiziskās personas datus publiski), ir pretlikumīgi un nesmuki. Jums ir mani kontakti un visu var izrunāt un apspriest cilvēciski, nevis plātīties ar nepatiesas informācijas un personas datu izvietošanu publiskajā vidē. Lūgums skatīties savu e-pastu, jo sakarā ar šo Jums nosūtīts brīdinājums...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes