www.sudzibas.lv Gatis Vanags Profesionāls parādnieks

Gatis Vanags - Profesionāls parādnieks

Neaizdodiet šim cilvēkam naudu! Labprāt aizņemas, bet kad jāatdod, tad nekā. Attaisnojumi birst kā no pārpilnības groza, pat pilnīgas muļķības. Viņam nav nedz firmas, nedz biznesa. G.Vanags ir mūzikas skolotājs lauku skolā. Uzzināju, ka abas savas audžu meitas pierunājis sev par galvotājām bankā. Protams, ka parādu tagad nākas atdot audžumeitām, taču skolmeistars neklapē ne ar ausi par to. Ja jau piekrāpis savus tuviniekus, tad neceriet, ka būs godīgāks pret paziņām!

M Mirdza 23.12.2015

arī manai draudzenei, kura dzīvo Valmierā, ir iesācies šis nepatīkamais process. Naudu skolotājs Gatis Vanags no Limbažiem aizņēmās un nu iet dancis ar solījumiem. Katru dienu kaut kas cits - sola no dienas uz dienu, bet nekā. Mana draudzene ir Gata Vanaga audzēkņa māte. Tas ir briesmīgi, ka pedagoģiskā iestādē strādā tik nekaunīgi krāpnieki. Nav brīnums, ka drīz šis kungs sāks aizņemties no audzēkņiem... Neaizdodiet naudu šim cilvēkam un lūdzu ziņojiet par šiem gadījumiem! Neklusējiet, jo, nevēlēšanās smērēt rokas ļauj šim nelietim attīstīs savu talantu. Atcerieties- viņš ir pedagogs un strādā ar bērniem!