Gatis Ozols - Krāpšana

Gatis Ozols (Jelgava) - profesionāls krāpnieks, kas iedzinis parādos neskaitāmus jelgavniekus. Shēma sekojoša: piedāvā apsaimniekošanas pakalpojumus daudzdzīvokļu mājām. Sākotnēji viss izskatās Skaisti, un ar apsaimniekošanu arī viss ir labi. Bet tad no Jelgavas ūdens un citiem pakalpojumu sniedzējiem sāk pienākt ziņas par apsaimniekotāja neapmaksātiem rēķiniem. Sākumā maksājumi kavējas par vienu mēnesi, tad pa diviem un tad rēķini vienkārši vairs netiek maksāti. Rezultātā mājai ir uzkrāts ļoti liels parāds, un pakalpojumu sniedzēji draud atslēgt ūdeni, neizvest atkritumus utt. , ja paši iedzīvotāji nenomaksās parādus. Gatis ozols tai pat laikā patur iedzīvotāju naudu sev un, lai visi gali būtu ūdeni, likvidē savu esošo sia, un uztaisa jaunu sia.

Baiļu sajūta gatim ozolam nav nekāda, jo māja (kā vienots pārstāvis) pret viņu tiesā nevar vērsties. Tas katram iedzīvotājam jādara ir individuāli. Dēļ tiesu izdevumiem un nezināšanas, neviens to līdz šim nav uzņēmies. Savukārt pakalpojumu sniedzēji pat necenšas vērsties pret apsaimniekotāju. Visus parādus liek nomaksāt pašiem mājas iedzīvotājiem. Gatis šo īpatnējo sistēmu ir atkodis un lieliski izmanto jau vairākus gadus.

Mūsu māja, izvēloties apsaimniekotāju, nenoticēja nostāstiem par gati ozolu un uzrāvās uz viņa shēmas. Tieši tāpēc rakstām šo sūdzību, lai nākamai mājai vai principā jebkuram, kurš vēlas sadarboties ar gati ozolu, būtu pieejama plašāka informācija nekā mums un neuzkāptu uz tā paša grābekļa. Gatis jums, protams, teiks, ka pret viņu visi ir sazvērējušies un cenšas nomelnot, bet tā ir vienkārši acu aizmālēšana. Gatis visu dara un Saka ar aukstu aprēķinu. Viņam jau no pirmās dienas ir gatavs plāns, kā nopelnīt uz citu cilvēku rēķina.

Lai nebūtu nekādu šaubu par gata identitāti - tas ir tas pats gatis ozols, kurš savā fb profilā lielās ar to, ka pieder pie goda ģimenēm. Tas ir tas pats gatis ozols, kurš kandidēja vēlēšanās no saraksta "republika".

Aicinām ar šo sūdzību maksimāli dalīties, lai visi Jelgavā iepazīst patieso gati ozolu.

R

Komentāri (6)

P PatiesiibasMeka 20.12.2022

Tas pats Gatis, kas pirms pāris gadiem skaļi brēca par sava infanta skolas pārcelšanu un kura X auto gaida padarbošanos ar cirvi Zemgales prospektā?

J Jureta 20.12.2022

Jāvēršas policijā par krāpšanu vai naudas piesavināšanos.

L Labaizz 20.12.2022

Vienozīmīgi policija lai kārto lietas!

W wwoki 20.12.2022

raksti policija iesniegumu

E Es e 24.02.2023

Vispār nesaprotu, kā vispār kāds var uzticēties tādam tipam kā g.ozols. Mahinators un krāpnieks. Visa ģimene dzīvo uz cilvēkiem izkrāpto naudu. Pašam nekas nepieder un viņam neviens neko nevar izdarīt. Dibina tikai SIA vienu pēc otra, sataisa nodokļu parādus, paņem kredītus, uzmet cilvēkus un taisa jaunu SIA. Jelgavas zvaigzne, tik lielīgs staigā riņķī kā tāds pāvs, goda ģimene. Diez pašai ģimenei smiekli nenāk? Drīz noteikti arī savus bērnus iesaistīs krāpnieciskajās shēmās.

I Ija 09.06.2023

Arī mūsu māja Rīgas rajonā ir cietusi no Gata Ozola rīcības. Shēma ir pilnīgi tāda pati. Sastādījām iesniegumu Valsts policijai, kuru parakstīja 23 mūsu mājas iedzīvotāji. Policija sniedza atbildi, ka, uzklausot Gata atbildes, neatrod noziegumu sastāvu. Palika daudz jautājumu pret Valsts Policijas darbības.
Cik redzu, tikai iesniegumu vairākums var pabīdīt šo lietu un aizsargāt pārējos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes