www.sudzibas.lv Gatis Negribs Sola un nepaveic darbu

AtrisinātaGatis Negribs - Sola un nepaveic darbu

Gatis Negribs (nemāku teikt vai uzvārds īsts) Solīja izveidot web lapu, kas tiks izstrādāta atbilstoši manām un mana partnera vēlmēm, mūsu uzņēmuma tēlam.Mūsu mājas lapa darbošoties uz dažādām pārlūkprogrammām un operētājsistēmām... Skaisti skanēja!Arī pats Gatis ieviesa uzticību.Bet tad tikai sākās - paņēma avansu un ..., tad sazvanāms nebija, tad problēmas ar datoru esot, tad esot jāpabeidz steidzams projekts...Novilka tikai laiku!Tagad ne mājas lapas ne avansa.Saprotams ka paši vainīgi, gribējām kā lētāk un tāpēc ar tādu Gati Negribu sasaistījāmies.Nav līguma, nav pierādījumu par avansa apmēru.Nauda un laiks zaudēta.Tāpēc brīdinu citus!Labāk saistīties ar firmām un neuzticēties šādiem pagrīdes programmētājiem!
Gatis twitterī saucas "Sternwolf"
Gata seja redzama ORBā

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 13.09.2016

Gatis Negribs vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Atbilde no Gatis Negribs 13.09.2016

Šeit nebija ko risināt,
Mārtiņš Puķe godprātības trūkuma dēļ un atriebības jūtu vadīts nodevās fantāziju uzplūdiem

E

R Raivis 18.12.2009

No kluudaam maacaamies, kaameer darbs nav padariits nav nekas jaamaksaa.Mani tieshi taa pat apcakareeja maarupes autoservisaa meistars Uldis iemaksaaju avansu 300ls un nekas nebija izdariits, taadiem pa dullo jaadod.

Z zippo 21.12.2009

Pats jau atbildēji- " Labāk saistīties ar firmām un neuzticēties šādiem pagrīdes programmētājiem!"
Nākamreiz zināsi, ka skopais maksā divreiz. Tāpēc labāk saistīties ar profesionālām kompānijām, kur būs gan līgums, gan kvalitatīvi izdarīts darbs!!

H Hugo Djego 21.12.2009

Vajag meklēt Gati Gribi ;)

I Ieva 22.12.2009

Ir ir zināms! Mums gan viņš lapu izveidoja, bet nu 100% neatbilda tam kas bija runāts.Arī es nerekomendēju Gati N.

V Vakars 23.12.2009

Shitas viss ir safabricets un gadijums izdomats.. Pazistu Gati, vins strada kvalitativi- ir veidojis vairakus projektus un nekad avansus nenem.

Ieva.. varbut iedod savas lapas linku? To tu nevaresi, jo tu esi ta pati persona, kas ierakstija so sudzibu un neko vins tev nav taisijis.

D Dāvis 20.01.2010

Pazīstu Gati personīgi un lai nu kas, bet negodīgs viņš tiešām nav. Drošvien Egils pats kko šmaukties te grib un safabricēt.

J Juris 30.01.2010

Kaut kas safabricēts... Gatis man uztaisīja perfektu lapu, tieši kādu biju pasūtījis, pat ļoti ātri uztaisīja.

P pufa 21.03.2010

nu bet pēc uzvārda jau var redzēt, ka viņš negrib neko darīt!

1 1we 14.10.2012

Vienu mirkli stradaju kopa viena firma ar vinju, menesa laika Gatis Negribs to viern speja ka uztaisit lapai HTML kodu, pilnigs iesacejs...nerokomendeju nevienam Gata Negriba pakalpojumus, bus tikai nepatiksanas...