Gatis Līcis 25247320 - Krāpšana

Šodien Iegādājiemies Automašīnu Mazda 626. Sazvanijāmies un sarunājām satikties Rīga. Apskatijāmies mašīnu iepaikās. Sludinājumā bija minēts ka viņa ir 1993 gada un ka TA ir līdz 03.2013 Mašīnu pārrakstijām un braucām mājās, atbraucot mājās sākās lielas bēdas:( No CSDD uzzinājām ka tehniskā apskate beidzas 21 Janvārī un ka viņa ir 1991 gada. Mēs bijām šokā. Šis cilvēkas Gatis Līcis pārdod vēl trīs automašīnas ar nepareizu informāciju un drausmīgā stāvoklī!!!
NEKĀDĀ GADIJUMĀ NEPĒRCIET NO VIŅA AUTOMAŠĪNAS. Ievācām informāciju par šīm trim automašīnām, viņu vecums nav pareizs un arī tehniskās apskates nav pareizas. Pirms pirkšanas viņš noplēšs uzlīmes un saka ka stiklu mainījis, un izdomā visādas atmaskas... Šajā pašā vakarā zvanot viņam uz mobīlo trīs reizes teica ka nevarot runāt, tad iznāca sazvanīt, bet viņa atbilde bija ka nekā nezinot un tās nēsot viņa automašīnas. Esam šokā:(
Cilvēki mīļie NEKAD NEPĒRCIET NO ŠĪ CILVĒKA GATIS LĪCIS AUTOMAŠĪNAS UN NEZVANAT UZ ŠO NUMURU 25247320! Mašīnas ir drausmīgā stāvoklī un informācija par viņām nav pareiza!!!!

R

Z zilais valis 02.12.2013

Baigā jau nu starpība, vai mašīnai ir 20 vai 22 gadi :)

T tomzik 03.12.2013

Gatis protams ir vimpis un domāju tādu ir daudz. Bet nu loši protams esat arī jūs - pie tam konkrēti. Kāpēc nebraucāt kopā ar Gati uz CSDD Rīgā pārrakstīt? Lai gan es zinu - ko tur ņemtiem ar auto pa 200Ls, gan jau būs labi.

D Dailis Bezvārdis 03.12.2013

pāķi paliek pāķi ! Vispār, automasīnas gads ir rakstīts tehniskajā pasē un tas, ka tehniskā apskate beidzas 03.2013 un ir beigusies ir loģiski, tūlīt jau būs 2014 gads ! Un jābūt pilnīgam idiotam braukt bez uzlīmes un ja vēl nav tehniskā apskate !