Gatis Gacha - Krāpnieks

Gatis Gacha,krāpnieks.Edēvu tīrīt uzvalaka bikses,saņēmu atpakaļ un sapratu, ka kautkas nav kārtībā, apakšā sāls traipi, iekšējā kabats kurām jābūt baltām bija dzeltena.Ar vienu vardu [slēpt]@gmail.com
Viņš reklamē, ka viņam ir jauna iekārta, bet tas ir muldēšana.

Dainis 18.09.2017

Un ko lauku skroderis teica?

P PurvaBrideejs 18.09.2017

Nu "krāpnieks" te nebūs īstais termins, neko jau viņs te neapkrāpa, vienkārši veic nekvalitatīvu darbu...

K karumins 18.09.2017

Šī sūdzība ir izdomāta, to savā lauzītajā latviešu valodā ir uzrakstījis nelietis un krāpnieks Aleksejs Karpinčiks, lai atriebtos par to ka es uzsāku krimināllietu pret viņu par krāpniecību.
Aleksejs Karpinčiks ir mēbeļu meistars, kurš izkrāpis naudu un labi pabojājis nervus vairākām jaunām ģimenēm.

Par Alekseju Karpinčiku var lasīt tepat sudzibas.lv un facebook.

K karumins 18.09.2017

Lūk patiesais krāpnieks, nu jau kriminālnoziedznieks Aleksejs Karpinčiks, kas slēpjas aiz vārda "Andris Liepa".

Работяга 08.10.2017

Tagad jus dabusiet kriminallitu.. ka darbadevejs jums vienigam ir personu datu pieklusanas, bet jus to izpauzat interneta...

A Andra Buka 08.10.2017

SIA VEDUKO - Ķīmiskā tīrītava

2011.gada sākumā nodevu ķīmiskajā tīrītavā SIA VEDUKO amerikāņu dizainera Badgley Mischka kleitu (meitas kāzu kleitu) un paskaidroju, ka kleita nav jātīra ķīmiski, bet tikai jāatsvaidzina padušu vietas. Uz kvīts tas arī tika norādīts, ka vajag tikai atsvaidzināt un ka ir mazgāšanas instrukcija.
Kad ierados pēc kleitas, man teica, ka kleita neesot atvesta. Nākošajā dienā kleitas arī vēl nebija. Teica, lai nākot rīt. Tā kā man bija radušās aizdomas, ka ar kleitu ir kaut kas noticis, es zvanīju firmas īpašniecei. Nākošajā dienā man paziņoja, ka kleita esot sabojāta, jo nav ievērota mazgāšanas instrukcija. Viņiem, redziet, neesot tāda pakalpojuma kā atsvaidzināšana, tāpēc viņi tīrījuši ķīmiski. Nezinu gan, citās ķīmiskajās tīrītavās šāds pakalpojums ir pieejams. Kleita izskatījās kā grīdas lupata, audums bija sakrāsots un sabojāts.
Firmas attieksme bija vienkārši drausmīga! Ja es nebūtu sazvanījusi īpašnieci, laikam kleitu tā arī nekad neredzētu. Nevienam neiesaku veikt apģērba tīrīšanu šajā iestādē! Apģērbu tīrīšana šeit ir pavirša un darbinieku kompetence ir zem katras kritikas!