www.sudzibas.lv Gatis Antonēvičs- viltus meistars krāpnieks, lūdzu uzmanieties! Izkrāpa lielu summu naudu, nepabeidza remontu, ievilka elektrību, ka sāka degt vadi.

Gatis Antonēvičs- viltus meistars krāpnieks, lūdzu uzmanieties! - Izkrāpa lielu summu naudu, nepabeidza remontu, ievilka elektrību, ka sāka degt vadi.

Gatis Antonēvičs uzdodas par meistaru, ka prot dažādus remonta darbus. Ar saviem cilvēkiem izkrāpa 7 tūkstoši eiro. Izdemolēja virtuvi un koridoru, visu atstāja nepadarītu. Visi darbi ir veikti loti sliktā stāvoklī. Cilvēks neko neprot.
Ievika nepareizi elektrības vadus, kas sāka degt, labi ka paspējām laicīgi reaģēt, izsaucām Elektriķi, nenodega dzīvoklis. Visu tagad jāpārtaisa. Uzmanieties no šī cilvēka. Nobloķē nr un pazūd.

L Linda 02.01.2021

Diemžēl TĀDI meistari Latvijā mums ir vairumā, arī man bija baisi piedzīvojumi ar remontu 2020.gadā.