www.sudzibas.lv Gaspars Racing Team SIA Krāpšana un slikts serviss

Gaspars Racing Team SIA - Krāpšana un slikts serviss

Nekādā gadījumā nebrauciet uz šo servisu! Pie viņiem auto remontēju visu 2018. Gadu, kad viņi vēl atradās Gaujas ielā 9 un servisa pieņēmējs bija Jānis, tolaik viss vēl bija kārtībā, bet šobrīd tīrās šausmas. 2018. Gada maijā tika remontēts stūres mehānisms, kam viņi deva gada garantiju, tā kā šī gada sākumā stūrei atkal parādījās vibrācija nolēmu braukt uz servisu, lai viņi garantijas ietvaros pārbauda un saremontē, kas remontējams. Pieņēmējs un adrese cita. Pēc mašīnas nodošanas servisa pieņēmējs zvanīja un teica, ka stūres mehānismam viss kārtībā un esot jāmaina stūres stieņi un jāvirpo bremžu diski, jo vibrācija esot no turienes, kopējā summa 170 eur, protams, piekritu, jo iepriekš sadarbība ar servisu bija ļoti laba. Tad sekoja pārsteigums, nākošajā dienā saņēmu zvanu, ka mašīna gatava un jāmaksā 290 eur, pēkšņi papildus 120 eur, jautāju par ko, nevarēja atbildēt, teica, ka atzvanīs. Kad atzvanīja, summa jau bija nokritusi līdz 220 eur, bet es joprojām nesaņēmu skaidrojumu par ko, jo iepriekšējā dienā biju precīzi pārjautājusi, cik kura detaļa maksās un cik būs par darbu. Tā kā negrasījos padoties, jo ar mani nekas netika saskaņots, mašīnu atdeva samaksājot 170 eur, rēķinu atteicās drukāt, jo nestrādājot sistēma, solīja atsūtīt e-pastā. Aizbraucot prom no servisa, konstatējām, ka braucot rodas klikšķoša skaņa, zvanīju servisam, teica, ka tas esot normāli pēc virpošanas, pēc 100 km skaņa pazudīs, lieki piebilst, nekas nekur nepazuda. Zvanīju un jautāju, ko viņi ir sadarījuši, izlēmu mašīnu vest pārbaudīt citā servisā pie uzticamākiem mehāniķiem, kur izrādījās, ka Gaspars Racing Team Sia ir vienkārši salaiduši visu dēlī. Tika konstatēts, ka viņi nemaz nav pārbaudījuši bremžu kopējo stāvokli, virpojot diskus tos sabojājuši, tāpat apskādējot citas detaļas. Servisa pieņēmējs, protams, to visu noliedz. Kopš 25. Aprīļa gaidīju, kad man e-pastā tiks atsūtīti rēķini, katru reizi sekoja atrunas, ka sistēma nestrādā, whatsapp atsūtīja nofotografētus darīto darbu sarakstus. Šodien beidzot atradu laiku, lai aizbrauktu uz servisu klātienē un beidzot saņemtu rēķinus par pakalpojumiem, uz mani kliedza, man draudēja, ka braukšot atrast to servisu, kur mašīnai tika novērsti viņu radītie bojājumu un "tikšot galā ar puišiem". Es tur pavadīju 40 minūtes gaidot, kad rēķini tiks izdrukāti, radās iespaids, ka viņam vienkārši negribas man tos dot, jo noteikti kaut kas ar tiem nav kārtībā, bet to tālāk varēs izvērtēt vid.

D dzonsons350 16.02.2022

esmu tur bijis,mulku un idiotu bars ne servis.krapnieki