www.sudzibas.lv Gaso Šantāža

Gaso - Šantāža

Es neesmu Gaso tiešais klients, es nelietoju gāzi, taču gāzi kurina katlumāja. Dēļ šī uzņēmuma, esmu pazaudējis dzīvokļa atslēgas, kā rezultātā dzīvoju motelī.
Gāzes rēķinus viņi pierādīja katlumājai pēc Biržas cenām, kuras darbojas arī elektrības tirgū.
Jau sūdzējos policijai, ministrijām, ministru kabinetam, finanšu izlūkošanas dienestam. Uz manām vēstulēm atbilde izsmējīga - apkalposim reaģēšanas kārtībā.
Taču elektrības rēķini kāpj katru dienu. Katru nedēļu astronomisks lēciens, kuram apetīte aug ēdot.
Ziemā es iespējams nespēšu samaksāt arī par moteli. Tā kā oficiāli sūdzību nepieņems, lieku to šeit.
Turpinājums sekos.

Joe Rogans👽 19.08.2022

Tvaika ielas motelī?

M MasīvāSkudra 19.08.2022

Nezinu Sarkandaugavā nevienu moteli.

D Domaataajs 19.08.2022

Gaso pazaudēja Jūsu atslēgas un tad piestādīja rēķinus, atbilstoši noslēgtajam līgumam?

M MasīvāSkudra 19.08.2022

GASO ir šantāžists. Vajadzēja līguma slēgšanas brīdī informēt.

D Domaataajs 19.08.2022

Par to, ka Jūs viņu dēļ pazaudēsiet atslēgas?

NeWVeL 19.08.2022

Jau sūdzējos policijai, ministrijām, Ministru Kabinetam, Finanšu Izlūkošanas Dienestam. tas vis vina kontora

P PatiesiibasMeka 19.08.2022

Turpinājumam noteikti būtu jāseko. Vēlams ar atkārtotu ievadu, jo šis tīzeris ir nedaudz neveikls un neļauj izsekot absolūti nekam. Vienīgi skaidrs tas, ka popkorns jāsagatavo.

Chikibriki 19.08.2022

Tādā situacijā tev jāsūdzas Pentagonam, šeit jau musu ministru kabinets nepalidzēs. Vari pameģināt sazināties ar Baidenu, bet diez vai viņš varēs palīdzēt atrast tavu atslēgu. Diezgan sarežģīta situācija šoreiz.