Garmtech.lv - atbalsts

Ļoti slikts servis!
Nevarēja atrisināt elementāras problēmas. Mēneša laikā lapa ļoti bieži uzkaras. Viena mēneša laikā četras reizes lapa bija off no 1 līdz 3 stundām. Pēdējā gadījumā serveris vispār nebija pacelts.
Daudz reizes solīja visu salabot un nekas netika izdarīts.
Sarunas laikā ar supportu izklausās tā, ka cilvēkiem no šīs firmas pilnīgi vienalga, ka klientam apstājas hostings un tas zaudē naudu.
Katru reizi atrunājas ka notiek kaut kādi svarīgi uzlabojumi serverī.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 22.12.2017

Uzņēmuma Garmtech.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

U upitisaivars 20.03.2013

Nekādā gadījumā neielaidieties ar šo kompāniju. Sazvanīt nekad nevar, vienmēr sola 30min visu salabot, bet rezultāts ir pilnīgi pretējs. Visbiežāk serveris nobeidzas no 5dienas vakara līdz pirmdienas plkst 10-11. Un pa visu šo laiku sadabūt viņus rokās nevar.

K Krong 28.02.2014

Полностью согласен с предыдущими комментариями - было дело имел с ними пару лет хостинга. В начале вроде вежливые - приятно иметь дело, но как не по шерстке (а я решил перейти на другой хостинг-подешевле), так начали показывать зубки. Хотя если честно, то и когда был с ними тоже потом испортились - где то спустя полгода - год.

Не советую !