LV RU
www.sudzibas.lv Gards Nekvalitativa prece un maldinosa garantija

SIA Gards - Nekvalitativa prece un maldinosa garantija

Esiet uzmanigi perkot preci GARDS veikalos, nesen nopirku tur DAM spininga makskeri par 50eur, sacija ka garantija ir 2 gadi un ja kas saja laika posma ar makskeri notiks tad vini apemas to salabot. Cope ar jaono makskeri biju kadas reizes 10, un pedeja reize pamaniju ka spoles turetaja sak paradities plaisas un ta jebkura bridi var atlauzties pavisam, aiznesu uz garantijas rupnicu bet tur man remonta atteica, sakot ka tas ir mana vaina , ka par stingru aizskruveju spoli, bet lieta tada ka konstrukcija paredzaizskruvesanu lidz noteiktam posmam, pec tam to vairs nav iespejams talak aizskruvet jo tur stav plastmasas bremze un ja sklruvet to ar speku tad drizak jasalust pasai spolei, bet tas vienalga netika nemts vera. Pec tam versos pateretaju tiesibas aizsardzibas biroja, bet tur uzzinaju ka sogad mums Latvija pienema jaunu likuminju par labu tadiem negodigajiem komersantiem, pat ja ekspertize pierada ka nav vainigs pircejs vienalga to apmaksa pats pircejs, nevis pardevejs ka bija agrak, ekspertizes minimala maksa ir 40eur(tadai precei ka makskere laikam bus ari aukgstaka). Tatad varu secinat ka SIA GARDS izmantojo to jauno likumu lai nepilditu savas garantijas saistibas, it seviski precem kura cena neparsniedz 50eur, jo par to ekspertizi maksas pats pircejs un diez vai vinjam tas bus izdevigi ! Tada veida Latvija aizstav musu pateretaju tiesibas, ESIET UZMANIGI UN PIESARDZIGI !

F

Vairāk sūdzības par SIA Gards

Komentāri (1)

V Viktorsm 10.07.2018

Man bija vēl labāk. Spinings salūza otrajā iemetienā. Pārdevēja teica, kad aiznesu to uz Barona ielas veikalu, ka es iemest neprotu, vajagot mest tā mierīgi. Sviests. Vakar 10,07,2018 nopirku turpat - Barona ielā Akashi it kā fluorkarbona auklu. Šmaukšana pilnīga. No fluorkarbona nav ne miņas, parasta monoaukla par lielu cenu. Deg ar liesmu bez apstāšanās.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes