www.sudzibas.lv Gamma Trans SIA Patvaļīga nekursēšana

Gamma Trans SIA - Patvaļīga nekursēšana

Šī privātfirma, kura diemžēl tiek subsidēta no Rēzeknes novada pašvaldības līdzekļiem, klaji ņirgājas par pasažieriem, t.i., reisi tiek atcelti, vadoties no autobusu tehnikas pieejamības, kura diemžēl, cik zināms, ir ļoti šaura. Pasažieri iepriekš netiek brīdināti par reisu atcelšanu, kas tiek izdarīta, nenodrošinot potenciālos braucējus ar cita transporta līdzekļa nodrošināšanu, līdz ar to pasažieri ir spiesti dzīvot neziņā - īpaši ņemot vērā, ka informācija par autobusu kursēšanu netiek publicēta nekur. Arī autobusu šoferu kompetence ir apšaubāma to braukšanas manieru dēļ. Lai arī Gamma Trans apkalpo lauku apvidus, cilvēkiem, kuri izmanto viņu pakalpojumus, būtu tiesības saņemt kvalitatīvu sabiedriskā transporta nodrošinājumu, kuru acīmredzot šī firma vai nu nevar vai negrib sniegt.