www.sudzibas.lv Gamma-A Kaušanās darba vietā

Gamma-A - Kaušanās darba vietā

17. janvārī 2018, savā darba vietā Normunds Bergmanis agresīvi bļāva uz kādu savu kolēģi - sievieti. Kad vēl cits kolēģis notiekošo vērojot iejaucās, mēģinot mutiski nomierināt Normundu, Normunds viņam, nepamatotu iemeslu dēļ, uzbruka un iesita pa seju. Pēc šī incidenta viņš uzreiz pameta uzņēmuma teritoriju sakot, ka šeit vairs nestrādāšot.

Šis nav pirmais gadījums, kad Normunds ir ļoti rupji kā arī agresīvi izturējies pret saviem kolēģiem, bet tas ir mums zināmais pirmais gadījums, kad viņa agresija ir izvērsusies fiziskā spēkā.

Dainis 17.01.2018

Un kāds bija jūsu mērķis rakstot šo sūdzību, domājat jaunā darba vietā arī dauzīs kolēģus?

J Jānis Podāns 20.01.2018

To ko tika esot izdarījis Normunds ir pūdelis, kādā darbā ir cilvēkiem jāstrādā, kādā attieksme viņiem pret cilvēkiem! Tur ir riktīgs radinieku kartelis kuri var tevi pazemot,pasmieties par tevi.Lai būtu tādi kā Normunds visi kas tiem turētos pretim.

Работяга 17.01.2018

Spriezot pec nosaukuma gamma a nopietna firma un lidz kausanas nenonaks.. ja tas reali butu prieksniecibas butu realas nepatiksanas, labak uzreiz vinu atlaist neka pec tam slaucit meslus..

J Jānis Podāns 20.01.2018

Kad maksā godīgie aploksnē tad viss ir ok! Būtu padomājuši par cilvēkiem.

J Jānis Podāns 20.01.2018

Atlaist vajag to otro kurš caurām dienām sēž telefonā un nestrādā

A Azik99 17.01.2018

Nosaukumā uzņēmumu uzsvērt nebija vajadzības, drīzāk kaušļa vārds uzvārds. Nav jau svarīgi, kur tāds šobrīd strādā.