www.sudzibas.lv Gamma-A Ēdināšana ogres ģimnāzijā

Gamma-A - Ēdināšana ogres ģimnāzijā

Ogres ģimnāzijā notiek kas nelāgs. Skolas direktore saka tā: "“esam ļoti apmierināti ar firmas sniegtajiem pakalpojumiem, jo ēdiens ir gan ļoti kvalitatīvi sagatavots, gan arī veselīgs, pilnvērtīgs. Skola kopā ar firmu ir pieteikusies projektam skolas auglis – no 15. Janvāra līdz 15. Februārim par eiropas naudu visiem bērniem nodrošināsim svaigus augļus un dārzeņus, kas tiks piegādāti no zemnieku saimniecības “galiņi”. ”
es saprotu viņas nostāju (bizness paliek bizness) . Bet bērns, šajos grūtajos mācību apstākļos kad vēl piedevām skolnieks apmeklē vienā dienā dažādas sporta nodarbības, nesaņem pusdienās noteikto vitamīnu un uzturā paredzēto pilnvērtīgo olbaltumvielu un ogļhidrātu devu. Par vienu ls bērns apēd ēdienu kas ir 0.20 ls vērts.
Nav ne likumā paredzētie dārzeņi ne augļi kas ir nepieciešami mazo klašu augošajiem aktīvistiem.
Te nu esam. Skolnieku ēdināšana nevar būt bizness. Vainīga ir arī ogres pašvaldība. Kur palikusi kontrole? Kartupeļi tirgū maksā 15 santīmu / kg. Mazais apēd 3 daļās sagrieztu 1 kartupeli. Cik tas maksā? Un kotlete? Cik tajā olbaltumvielas? Ziniet skolas direktore! Padomājiet! Ka tik nesanāk vecumdienās tas pats jums. Bet ko es te cepos. Ir taču eiropas savienība un eu vecenes ar pautiem nav retums.

E