www.sudzibas.lv Gameforge / ikairam.lv Nepamatots blokesana un izdzesana

Gameforge / ikairam.lv - Nepamatots blokesana un izdzesana

Labdien, es tiku blokets un pec gada manu speles lietotaju kontu tiks dzest. Iemesls bija itka apvainojoss lietotajvards ( to fuck around - tulkojas mulkot, kaitinat). Neredzu tur neko apvainojosu. Esmu tur ieguldijis laiku, ka ari naudu, un ta vienkarsi negribu atstat. Takad vienkarsi konts tiks dzest. Neesmu vienigais tads ko ikariam.lv administrari izdarijusi.

Prasu palidzibu, ka to netaisnigi tiku blokets konts. Ieverojot visus noteikumus.

K

M Mario 31.08.2009

njaaa, izsaku liidzjuutiibu, taa ir ljoti liela nelaime, manam draugam arii taa bija, bet vinjsh to nespeeja paardziivot un dariija sev EMOgalu... ;(
Bet iistaa vaina droshvien bija taa, ka tuuzrakstiiji to Fuck arround, vajadzeeja ierakstiit "I`m CUMMING home", vai ko tml un viss buuutu kaartiibaa :D (PS - luudzu negoogleet vaardu CUM bilzhu mekleetaajaa) :D
:D

S sbc 01.09.2009

sazinies ar administrāciju un nomainīs tev niku

E es 17.09.2010

Man bija tas pats.Blokeja kontu, jo lietotajvards bija rasu aizskaros.Uzrakstiju adminiem, un mani atblokeja.Taaka, raksti viniem.