SIA Galss Buss - sūdzība

Š.g. 20.augustā plkst.1630 pie Zinātņu akadēmijas gaidīju 6830 autobusu, kurš iebrauc Bajāros plkst.18.20.Atbrauca autobuss nr.6829, kad vaicāju šoferim vai viņš iebrauc Bajāros, man ar krievu valodas akcentu noburkšķēja, ka nē.Vasaras sākumā līdzģs atgadījums jau bija, ka 6829 aizbrauc 6830 vietā, es jau krievu valodā pārjautāju šoferim.Atbilde bija tāda pati.Protams, ka autobuss aizbrauca 16.30, manis gaidītais 6830 neatbrauca un es paliku ar divām smagām somām gaidīt kaut kādu Ropažnieku, pa ceļam iekāpa mana mamma, pensijas vecuma cilvēks, arī ar smagu nesamo un uz saviem Bajāriem mēs 3km stiepām savus nesamos.
Šogad tas ir jau otrais atgadījums, bet pāris gadus atpakaļ vēl no Abrenes ielas gaidītais autobuss tieši tā pat aizbrauca ar citu nummuru.

K krot 24.08.2011

SIA Gals Būs

D Diānai 24.08.2011

Tev Madonā nav radinieki?

V Viktors 02.02.2012

Почему холодно в салонах некоторых автобусах Фирмы галбус ? Саша они что солярку экономят? С уважением Директор фирмы Солис - Виктор.