www.sudzibas.lv Galss Buss Briesmīgie šoferi

SIA Galss Buss - Briesmīgie šoferi

Sveiki! Vēlētos uzzināt vai man vienīgajai ir nācies saskarties ar 6829.autobusa, Rīga-Silakrogs-Ropaži, šoferu briesmīgo attieksmi?
Šos pakalpojumus izmantoju jau 9.mēnešus, un vismaz vienreiz mēnesī man ir nācies saskarties ar šoferu rupjībām!

Tagad ienākot EIRO, šoferi izdomā ,ka viņi nepieņem 1sant. un 2sant. vairāk kopsummā pa 5sant., nu kur tādi noteikumi? Uz jautājumu, bet ja man savādākas naudas nav? Šoferis briesmīgā tonī, krievu valodā atbildēja, lai tad kāpju laukā! Jauki..

Bija gadījums, ka jauns krievu puisis ,kurš vada šo autobusu, izmēja manu balsi, nēesmu jau dziedātāja , bet mazliet parupjāka balss ir, bet tāpat .. Piecēlos kājās, lai izkāptu pieturā, šoferis pajautāja KRIEVISKI - šeit? Es atbildēju - Nu jā,šeit! .. Un ko saņēmu izsmieklu, -rupjā tonī norūcoties (šoferis)!

Kāpjot autobusā uz Silakrogu, šoferim iedevu 2x20sant. 4x5sant. un 2x10sant. un ko šoferis ļoti sadusmojās un bez maz vai , biļeti iemeta sejā!

Pavecāka sieviete gados,palūdza , lai šoferis viņu izlaiž pirms pagrieziena uz Silakrogu, uz ko sievite saņēma atbildi, ka piestāj tikai pieturās, bet nez kādēl, visi šoferi tur parasti izlaiž cilvēkus, bet šis nē!

Man dažreiz liekas, ka šiem šoferiem ir noriebies tur strādāt, bet tāpēc pret cilvēkiem nav jāizturas, kā pret mēsliem!

I

A anna_anna 01.11.2013

Par dažiem šī uzņēmuma šoferiem piekrītu - neprot latviešu valodu, autobusi lielākajai daļai netīri, šoferi kā no sporta laukuma atnākuši.
Brīžiem nav skaidrs, vai uzņēmuma vadībai bez peļņas gūšanas interesē arī tas, kāds ir viņu vadītā uzņēmuma šoferīšu vizuālais izskats? Vai prot un lieto latviešu valodu? Kāda ir tīrība autobusos?

A a3799423 16.05.2014

dasd

A a3799423 16.05.2014

Ejiet ar kājām, ja krievie šoferi nepatīk, nacisti.

L Lalalalala 22.04.2015

Saulkalne - Apakšstacija - Rīga tagad pie stūres jauns šoferis - Pāvels Plakošs, braukt viņš nemāk. Strauji bremzē, pagriezienus izņemt šausmīgi, autobusā cilvēki kratās kā kartupeļu maisā. Kādu cilvēku izsmēja, jo cilvēks viņam aizrādīja, ka pabraucis garām pieturai un pieturējis gabalu aiz tās. Redziet, šoferis nesaprata, ka cilvēks, sēžot pieturā un skaitot naudu, gaida autobusu, bet it kā spēlē telefonu un sēž prieka pēc. Labi, štrunts par to vienu gadījumu, bet tas braukšanas stils...

A agnitija 17.07.2015

Nu jā, biju dzirdējusi ka šīs firmas šoferīši esot labākie.Bet kādēļ daži no tiem mēdz attiešanas laiku no gala pieturas pagarināt par 10 - 15 minūtēm?Īpaši reisā ROPAŽI - RĪGA, Dažs labs pat vēl paguļ pirms izbraukšanas, vai pēc atiešanas laika vēl mazgā busu .Nu un vēl par tām biļetēm, kam gribu tam dodu, un ja tev pasažier kaut kas nepatīk, tad nākamo reizi labāk nebrauc ja esmu es pie stūres.Esmu safotogrāfējusi dažādus variantus no šī visa murga kas jāpiedzīvo mums-pasažieriem, ja attieksme nemainīsies - skatīsimies attēlus un video par šoferīš darbu.