www.sudzibas.lv Galss Buss galssbuss kakciema autobusi

kakciema galssbuss autobusi - galssbuss kakciema autobusi

nedomaju ka autobusi var kurset 2 stundas neizlaist pacurat un pataisno aizvest uz ropaziem neizlaizot kangaros un kangaros pamest cilvekus kas gaidija. un vel neiebraucot kakciema pietura apgriezas un aizbrauc un visi apstulbusi aukstuma paliek turpat murgs un tas ir viens sofers kas to visu dara... UN paldies soferitim kas piejums strada ropaznieks vienmer visi apmierinati jo loti laipns atsaucigs un saprotoss vairak tadu vajaga.

K

Q QWE 22.01.2011

Kakciems?? LOL!... xD

Z zinaida 22.01.2011

:)))))

M m 23.01.2011

ja ta tas ir man ari teica jakas nepatik raksti sudzibu . un tiesam ta ir izmet kur pagadas vai atsta pietura.

J jāāā 23.01.2011

Tai ''kakuciemā'' idioti, ka neviens rakstīt nemāk? Nesapratu par ko šeit runa- kur nelaiž pačurāt?

Z zinaida 23.01.2011

Vo rzak! I zaloba i kommentarii!:))))))))))) Kakciems!:))))))))))) Kakuciema!:)))))))))nelaiž pačurāt!:))))))))))

Z zinaida 23.01.2011

Vsju no4j dumala, dumala, kak ze tebe dokazatj!

Z zinaida 23.01.2011

guljala! ne pomnju, kogda ja poslednij raz no4ju spala!

Z zinaida 23.01.2011

Zinaida! Zdorovje u nego v porjadke! A tvoe?

Z zinaida 23.01.2011

Ja s nim i otdihala! A imja?

Z zinaida 23.01.2011

S koljaskoj po r-nu! Vot moj otdih!

Estj!

Komu to nado rabotatj!

A ALLA 26.01.2011

Čunga Čangals veselo zivet, Čunga Čangals kommenti kujet!Procital odin iz nih -ulet, bolshe Pleška tam bananov ne zujet!

A ALLA 26.01.2011

Čunga Čangals -Čura Černijs priekšgals!!

A ALLA 26.01.2011

Norka ubezit a tebe dostanetsja pesec!!!