M Malvīne7 26.05.2017

Ziniet, kas mani ļoti sadusmo? Tas, ka galss buss autobusi šausmīgi smird! Es nerunāju par atsevišķiem pasažieriem, pet par autobusiem. Nesen parādījās pāris jauni autobusi - tīri un kārtīgi. Kamēr viens jo autobusiem bija viena feina šofera rīcībā (bieži brauc Saulkalnes maršrutā, starp citu, kad viņš piebrauc pieturā, nekad nesaceļ putekļus. Akurāts un kārtīgs šoferis), viss bija ok, taču tad šo pašu busu izmantoja cits - tagad šis jaukais autobuss ir āda pati miskaste kā citi.
Vaina ir tajā, ka daži šoferīši brīvajos brīžos smēķē autobusu salonos. Esmu redzējusi. Žēl, ka nenēsāju fotoaparātu līdzi - būtu arī pierādījums, ka runāju taisnību. Pēc tam šajos autobusos tiek sakarināti un uz priekšējā paneļa salikti visādi gaisa atsvaidzinātāji ar riebīgu smaku. Vai tiešām ir tik šausmīgi grūti izvilkties ārā no salona, aizvērt durvis, atiet prom no autobusa un tur piekopt savu netikumu, ja citādi dzīvot nespēj?

M Malvīne7 31.08.2017

To navajag nest līdz: tada funkcija ir katrā mob.tālruni. Kads tu esi vispar? Tu esi bonž, župa? Fotoaparāta funkcija bija mobiļnikā kas ražots vel 1999.gadā!
============
Telefona kamerām nav laba kvalitāte, nav iespējas glīti nobildēt no attāluma (neesmu nedz bomzis, nedz tik bagāts, lai būtu jaunākais iPhone. Gribi uzdāvināt?). Bet lienot pie loga un bāžot telefonu tur, var iztraucēt ruksi darbībā un beigās neizdosies nobildēt neko.