www.sudzibas.lv Galss Buss Smirdīgi autobusi

Galss buss - Smirdīgi autobusi

Pēdējā laikā katrā Galss Buss autobusi palikuši īpaši smirdīgi. Visos autobusos, kuros nācies braukt (Rīga-Salaspils, Rīga-Saulkalne) ir parādījušies īpaši riebīgi smirdoši gaisa atsvaidzinātaji - pudelītes ar kociņiem, dažos busos pat divi tādi salikti. Smaka ir riebīga, smaga, un īpaši karstā laikā kož acīs un degunā, izraisa nelabumu. Nav ne jausmas no kādām vielām tas viss taisīts, bet to smaku izturēt ir grūti. Pēc izkāpšanas no autobusa kādu brīdi vēl ir tā nelabuma sajūta. Pirms šo smirdīgo gaisa "atsvaidzinātāju" ieviešanas gaiss autobusos tomēr bija paciešamāks - daži busi pat tīri normāli, daži tāpat smirdēja, bet tie kociņi pārspēj visu! Diemžēl citas autobusu firmas nestājas manā pieturā, labprāt izvēlētos citu transporta veidu. Laikam paŗiešu uz kombināciju velosipēds + vilciens, galu galā pat ar visu bagāžu lētāk sanāk.
P.S. Esmu izteikusi pretenzijas šoferiem, bet atbildes nekādas. Un, ja kādu reizi kāda no tām pudelītēm pazūd, tad tikai, lai to aizstātu ar nākamo - tādu pašu.