LV RU
www.sudzibas.lv Galss Buss Slikts serviss

Galss buss - Slikts serviss

08.09.2018 es izbraucu no Rigas 17:45 ar autobusu Riga-Salaspila(Miera iela)-Silava.Kāpjot ārā no autobusa, pieturā Miera iela automātiski aizvērās durvis, saspiežot mani.Tā rezultātā dabūju sasitumus.Sakarā ar to man vajadzēs griezties pie ārsta..Pati ar saviem spēkiem atstūmu durvis vaļā.Manā vietā varēja gadīties jebkurš.Rakstu ne tāpēc lai dalītos ar to, bet tāpēc, ja man radīsies problēmas ar veselību, tad es pie šī jautājuma vēl atgriezīšos.Uz negatīviem kommentāriem neatbildēšu un viņus pat nelasīšu.

Komentāri (2)

Работяга 11.09.2018

Nekur jus nevaresiet argriesties, ja jus saspieda vajadzeja turpat autobusa saukt atros.. tagat varat atstat uz savas sirdsapzinas

Sa Sallij 18.03.2019

Šī gada 17.martā SIA "GALSSBUSS" autobuss maršrutā Rīga-Salaspils,kurš no Rīgas atiet 15.00 nepiestāja pieturā MOLS,jo brauca ne pa īsto joslu, ieraugot, ka pieturā es māju, ka pabrauc garām,piestāja kādus 100 m uz priekšu,kur man ar smagu nesamo un sāpošu kāju vajadzēja nokļūt līdz apstādinātajam autobusam,nu tomēr pagaidīja, par to neko nesaku.
Iekāpjot autobusā, iedevu naudu biļetei, šoferis to ātri iesvieda kastītē, bet biļeti tā arī neiedeva.Pastāvējusi pie šofera, noliku nesamo uz sola,vēl nogaidīju, jo domāju, ka šoferis nevar izdot biļeti, jo brauc pie stūres...
Mierināju sevi ar domu, ka gan jau nākošā pieturā, kad autobuss būs apstājies, iedos biļeti, bet nekā.
Tad es griezos vēlreiz pie šofera, lai dod man biļeti, šis man pretī-lai es parādot biļeti (!?), bet kādu biļeti, ja tās man vispār nav.Beidzot tomēr iedeva, bet mans secinājums - šoferis nesaprata neko latviski !
Visam nebūtu tik sāpīgas mieles, ja šoferis pateiktu kaut vienu vienīgu vārdu - PIEDODIET (kaut vai krieviski, atšķirībā no viņa es saprotu arī krieviski), bet nu nekā.
Lūgums SIA "GALSSBUSS" vadībai - lūdzu iemāciet saviem darbiniekiem (šoferiem) atvainoties, nu vienu vienīgu vārdiņu, vai tas būtu cik grūti.

Ar cieņu Silvija Griestiņa

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes