LV RU
www.sudzibas.lv Galss Buss Nepilngadīga pasažiera fiziska aizskaršana, ģimenes karte 3+ pretiesiska atņemšana

Galss Buss - Nepilngadīga pasažiera fiziska aizskaršana, ģimenes karte 3+ pretiesiska atņemšana

Meita iegādājās piepilsētas autobusa biļeti ar atlaidi, uzrādot ģimenes karti 3 +. Autobusa kontrolieri veicot biļetes esamības pārbaudi, konstatēja, ka kartes derīguma termiņš ir izbalējis un grūti nesaredzam, par ko izteica pretenziju meitai. Meita paskaidroja, ka karte ir izsniegta aptuveni 6 mēnešus atpakaļ un ir derīga, taču piekrita ka tās derīguma termiņš ir grūti saskatāms. Neskatoties uz kontroles argumentiem, ka viņi nav tiesīgi atņemt bērnam šo karti jo uz tās ir ne tikai viņas personasdati, bet arī viņas divu mās, Sia Gals Buss autobusa šoferis uzstājis uz šīs kartes atņemšanu. Vēloties izkāpt pieturā autobusa šoferis nav atvēris aizmugurējās durvis. Cenšoties izkāpt caur priekšējām durvīm šoferis pieprasīja atkārtoti uzrādīt karti un to atņēma. Meitai paskaidrojot, ka viņam nav tiesības šādi rīkoties, viņš atbildējis ka uz šīs kartes nav nekādi personas dati, pēc kā viņa izrāva viņam no rokām šo karti un vēlējās atstāt autobusu. Šajā brīdī viņš sagrāba viņu aiz drēbēm (fiziski to aizskarot) . Diemžēl identificēt autobusa vadītāju nav iespējams, jo neviens no kompānijas neatbild uz telefona zvaniem.

Ul

Komentāri (5)

ramona 28.05.2019

Briesmīgi. Mēginiet zvanīt atkārtoti un galvenais piefiksēt maršrutu, datumu un cikos bija konkrētā pieturā.

Oj Ojars Ozols 28.05.2019

Константина Пискарева недаром прозвали Большим: его рост — 195 сантиметров, вес — 118 килограммов. «Телосложение удовлетворительное, спортивное», — так написано в его медицинской карточке, которую оформляют при поступлении в СИЗО. Из нее же можно узнать, что на теле Пискарева при обследовании нашли 10 шрамов — следы его активной жизни.

Пискарев — коренной москвич: он родился в столице в сентябре 1972 года, в обычной семье служащих. В детстве занимался спортом, особенно любил тяжелую атлетику, и в родном районе Медведково много лет ходил в одну и ту же качалку — небольшой спортивный зал, где посетители «тягали металл», как было модно тогда говорить. Именно такие места стали школой для зарождающегося криминального класса «спортсменов». Тренером качалки, куда ходил Костя Большой, был воин-афганец Александр Замятин.

Окончив школу в 1988 году, Пискарев поступил в военное училище, где быстро стал сержантом и командиром отделения. Он оказался на хорошем счету у командования и получил некоторые послабления по службе. Это в свою очередь позволило курсанту Пискареву подрабатывать — выбивать долги по просьбе своих друзей из качалки. К слову, район Медведково, где она располагалась, входил в зону интересов «ореховских», членов печально известной ОПГ, которой руководил Сергей Тимофеев по кличке Сильвестр — один из лидеров криминального мира Москвы начала 90-х.

Li Linda* 28.05.2019

Kas par h**ņu?

Mc McGaret 28.05.2019

1. Policijas telefona numurs ir 110
2. Autobusa šoferi var identificēt ja zin no kurienas uz kurieni / cikos / kad / iekāpa attiecīgajā autobusā .
3. Uz attiecīgās kartes ir tikai cilvēka vārds un uzvārds nevis personas dati.

Tu Turkey901 28.05.2019

Diez cik operatīvi policijas ekipāža ierastos uz notikuma vieta, ja zvanītājs ziņotu, ka "amatpersona", kas šajā brīdī ir šoferis un atbild par biļešu tirdzniecību, atlaižu dokumentu pārbaudi un verifikāciju, viņam grib konfiscēt, iespējams, nederīgu plastikāta karti ar, iespējams, iztecējušu derīguma termiņu, kurš nav nosakāms?!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes