www.sudzibas.lv Galss Buss Neapmierinātie šoferi

Galss buss - Neapmierinātie šoferi

Tagad pandēmijas laikā ir iespēja nopirkt biļeti maksājot ar karti un loģiski, ka cilvēki izmanto šo iespēju, arī es. Vakar braucot ar autobusu Ropaži-Rīga plkst. 21: 50, mēs bijām 3 cilvēki, kuri maksāja ar karti un šoferis uzbrūcošā tonī pateica: ”vai tad tiešām nevar makā sīknaudu turēt? ” un turpināja burzguļot sev zem deguna. Viņš tāds nav vienīgais, protams. Ļoti daudzi šoferi pūš un elš, kamēr aparāts sagremo maksājumu, jo tas prasa laiku vai arī sāk kaut ko burzguļot. Viņiem dod sīknaudu - slikti. Maksā ar karti - atkal slikti. Ej un izdabā viņiem! Tie šoferi reāli sačakarē garastāvokli. Nu ko tu burkšķi par to, ka cilvēks maksā ar karti, ja ir pieejama šāda iespēja? Varbūt viņam nebija bankomāts pa ceļam, lai izņemtu naudu, varbūt tas cilvēks vienkārši šajā covid laikā piesargās no sīknaudas turēšanas makā. Dari to, kas tev jādara!

Jāpriecājas laikam, ka pa retam gadās arī forši šoferīši, kuri pasmaidīs, pasveicinās, izspļaus kādu joku, bet tādu ir ļoti maz...

Jau cik gadus braukāju ar Galss Buss un šoferu attieksme vispār nav mainījusies. Kāda bija pirms gadiem 10, tāda ir joprojām.

Z