www.sudzibas.lv Galss Buss Bandītisms uz ceļa

Galss buss - Bandītisms uz ceļa

Notikuma vieta un laiks: 11.07.2017., plkst. 18.30, Ulbrokā, braucot virzienā no Rīgas. Tā kā tur tiek remontēts ceļš, neviens auto, nedz arī sabiedriskais transports nebrauc tādā ātrumā, kā vakar brauca Galss Buss autobuss. Tas agresīvi, milzīgā ātrumā un mazāk nekā pusmetra attālumā, motoram skaļi rūcot, pabrauca garām velosipēdistei! No manas rokas, kas turēja stūri, bija varbūt tikai 10 cm attālums! Esmu autovadītāja, tādēļ varu apgalvot, ka ātrums speciāli tika palielināts, braucot man tieši garām, jo tikai tad autobusu sadzirdēju. Jūsu autobusa vadītājs nav normāls, tik agresīvi braucot, ka man aiz bailēm bija jāiekliedzas un tik tikko noturējos, nenobraucot no asfaltētā ceļa.
Jūs varat pat nemēģināt taisnoties ar remonta dēļ iekavēto laiku un steigu - normāli autovadītāji pret velosipēdistiem tik bandītiski neizturas pat steidzoties!

C critical thinker 12.07.2017

vistrakākais, ka motors skaļi rūca!

V velosipēdiste 15.07.2017

Nē, vistrakākais, ka garām braucot palielināja ātrumu, gandrīz nogrūda no ceļa un tā nobaidīja, ka no izbīļa bija jākliedz! Jūsu uzdevums laikam te ir melnu mālēt par baltu, bet tā ironija te ir galīgi nevietā.

S Slida 12.07.2017

Par Galss Buss attieksmi pret velobraucējiem jau sen klīst leģendas. Viņu šoferīšiem obligātā kārtā būtu jāuzrīko šāda "atrakcija": https://www.youtube.com/watch?v=4SgtlwTGAz8

R Raimixxx 16.01.2018

Jaa pats agraak no Salaspils uz rumbulu ar velo braukaaju. Fuures ar vieglajiem ir siikums, bet galss buss autinji... Viniem laikam ir alergjija uz velosipeedistiem. Es ja dzirdu ka tuvojas autobuss es uzreiz nobraucu no asfalta jo tie idioti var arii aizkjert.

G Gaļina Utkina 01.07.2019

Tie "idioti "brauc un nevienu neaiztiek.Jūs pajoļu bars nezinat,ka jums būtu jābrauc pa ceļa malu,nevis pa ceļa vidu.Alerģija nav tikai Galss Busa šoferiem uz velobraucējiem,bet arī parastiem autovadītājiem.Grīļojaties pa to lielceļu ta kā puņķi uz drāts,nevar zināt,kad jūs nejauši varat nomaukties!:)))

S sulmeistereiveta 13.08.2018

esmu patstaviga JUSU kliente! esmu tik sasutusi un vilusies saja mirkli aprakstit notikuso. Ir 13.08.18 esmu atsta ta pieturvieta pie STOPINU DOMES noskatities ka GALSS BUSS veiktais pakalpojums aizbrauc gar degunu.vel bez tam celu roku! vel jo vairak sis bij pedejais reis uz Rigu 22.35 no ulbrokas. talak man bij jatiek uz pedejo reisu 22 nr.autobusu lai tiktu uz lidostu kur vienos jasagaida lidmasina. ka Jus domajat ka man tagat rikoties! tad sledziet ciet to savu boditi ja nav rentabli bet nemulkojiet laudis. biletes ka grib tad dod kad negrib tad nedod. tiesam sirds ir pilna. attieksme ir vienkarsi 0.Uzstaju man sniegt atbildi uz moralisko pazemojumu.Preteja gadijuma meklesu citas instances palidzibu. sadi gajieni nav pirmo reizi.pietiks kluset.