Gaļina Malaņina - Krāpšana

Vēlos visus topošos dzīvokļu īrniekus pabrīdināt! Skaidroju situāciju. 2024.gada janvārī devos apskatīt dzīvokli Ventspilī, ganību ielā 35, ko izīrē Gaļina Malaņina. Dzīvokli izrādot tika norādīts ka "viss ir tīrs". Ievācoties konstatēju ka visas segas ir ar pleķiem uz vienas pat bija asins traips. Vanna bija neiztīrīta ar spalvām kas ir vienkārši pretīgi, un ja tas dzīvokļa īpašniecei skaitas "tìrs" tad kādos apstākļos jūs dzīvojat? Jāmin ka dzīvoklis bija 2 istabu un apsildāms ar krāsni. Vienā no divām guļamistabām kamīns nedarbojās uz ko tika norādīts ka var taču gulēt vienā istabā. (Par ko tad man jāmaksā pilnā summa 240€?) Nodzīvoju tur 5 mēnešus jo jāmin gan ka tiek izīrēs tikai uz 2-4 mēn un tagad nebrīnos kapēc. 2 dienas pirms izvākšanās sāku tīrīt visu (protams dzīvoju kulturāli un nebija nekas daudz jātīra) Pati dzīvokļa saimniece dzīvokļa nodošanas dienā nebija uz vietas bet bija viņas palīdze. Atnāca safočēja visu un pateica ka viss kārtībā uz ko arī saimniece atrakstīja ka "Viss ok". Pienāk pirmdiena kad jāatgriež depozīta maksa (no depozīta tiek novilkti tikai pedējā mēneša komunālie) ieskaita kontā atpakaļ 28€ no 150€, kas jau likās aizdomīgi jo komunālos novilka tikai par 20 dienām (līgums tika pagarināts uz aptuveni 2 nedēļām) rakstu prom kas par lietu uz ko man atbild ka tulīt nosūtīs aprēķinu un ka 35€ novilka par tīrīšanu. Pēctam vēl atsūta bildi ka trauku mazgājamā mašīna "tek", kautvai jau minēju iepriekš tiekoties ka nevienu teizi netika izmantota. Uz ko tika atbildēts ar "Nezinu vai tas bija pirms jums" atvainojoet bet vaitad jūsu darbs nav parbaudīt pēc katra vai viss strādā? Ukraińi esot sūdzējušies un esot bijuši šokā kāda nekartība atstāta.. bildēs taču bija redzams ka viss tika savākts, jūsu palīdze bija pārbaudīt un teica ka viss ok un tagad pēkšņi problēma? Atbilde no viņas puses "Es nestrīdēšos" protams pievācot naudu jūs nestrīdēsieties. Galu galā ja izdomājat pie šī cilvēka īrēt kautko, rēķinieties ar to ka izvācoties tiks atrasts jebkas pie kā piekasīties lai tikai naudu no jums varētu iekasēt. Protams ka mana kļūda bija arī tā ka ievācoties nesataisīju bildes ar dzīvokli, taču diezvai tas būtu ko mainījis jo pie visa kur bija kāda problēma tiku vainota es. NEUZĶERATIES!

B

K Katrīna951 07.06.2024

"Ukraiņi sūdzējušies", viņi jau pārāk sevi ceļ debesīs. Protams traki, kas notiek, bet tas, ka viņu dēļ netiekam paši pie ārstiem uz izmeklējumiem, jo redz viņi esot pirmās kārtas pacienti jau apnicis.

B Bahahahaha 07.06.2024

Piekrītu! Latviešus jau sen neņem vērā.

B Bahahahaha 07.06.2024

🫣