www.sudzibas.lv Gaļina Čui, AIWA klīnika Sūdzība par gastroentrologu

Gaļina Čui, AIWA klīnika - Sūdzība par gastroentrologu

Konsultācijas pieraksts pie gastroentrologa Gaļinas Čui, Aiwa klīnikā. Diemžēl, šajā konsultācijā nācās smagi vilties, kad ārsts sāka uzrunāt krievu valodā, un kad sacīju, ka nepārvaldu krievu valodas zināšanas, ārsts pasmīnēja un turpināja runāt ar mani krievu valodā. Atkārtoti sacīju, ka nepārvaldu krievu valodu, bet nekādas reakcijas no ārsta, kas turpināja runāt krievu valodā un žestikulēt uz zāļu bukleta. Pieņēmu domu, ka tas bija domāts, ka man šīs zāles būtu jālieto, bet, diemžēl, es nesapratu, ko ārsts vēlējās ar to pateikt. Kā rezultātā no šīs konsultācijas, kuru gaidīju četrus mēnešu, neko par savu veselību neuzzināju, jo ārsts nezināja latviešu valodu un nespēja man neko izskaidrot. Neņemot vērā, ka konsultācija man izmaksāja 59.00 eur, un labi, ja 5 minūtes biju kabinetā, man ir atkārtoti jāpierakstās pie gastroentrologa un jāgaida atkal ļoti garā Rindā, lai uzzinātu, kādas problēmas ir ar veselību, un kā risināt tās.
Nekad nebūtu pierakstījusies pie šī ārsta, ja zinātu, ka ārsts nepārvalda latviešu valodu un nespēj sniegt man konsultāciju valsts valodā. Man šķiet pilnīgi apsurdi, ka šāda persona ir tiesīga strādāt medicīnas iestādē un pieprasīt vēl pēc šādas konsultācijas 59.00 eur.

Pirms konsultācijās pieraksta vēl apskatīju aiwa klīnikas mājaslapu (https://aiwaclinic.lv/specialisti/galina-cui/), kur norādīts, ka Gaļina Čui pārzina latviešu valodu, bet, diemžēl, šī informācija ir pilnīgi meli:

A andrejkolo 23.05.2022

Dzīvo Latvijā, sen jau varētu krievu valodu iemacīties

A Andrito 09.03.2023

Vairākas reizes esmu bijis pie dakteres. Runājām latviski.