www.sudzibas.lv Gali Moto Slikts serviss

Gali Moto - Slikts serviss

Vēlos izteikt savu neapmierinātību par auto kvalitāti katru dienu bija jāpielej eļļa, nestrādāja piepīpētājs, kad mēģināju sazvanīt uzņēmumu, tas nebija iespējams. Slikts serviss nepiedāvā nekādu komunikāciju, kā varētu atgūt drošības naudu, jo esmu pazaudējis čeku par iemaksu. Kad atgrieztu auto čeks vēl bija, bet pateica ka nevajag (tāpēc nepievērsu uzmanību un izmetu) un ka drošības naudu atgriezīs vēlāk ja nebūs sodu, kad atbraucu pēc naudas paprasīja līgumu ar čeku, teicu lai paskatās sistēma, bet man atteica. Saprotu ka pats vainīgs ka pazaudēju čeku, bet ļoti žēl par šādu attieksmi. Nauda ir pazaudēta tikai vēlos pabrīdināt citus būt uzmanīgiem.

G Gulbenietis 16.12.2021

Par eļļas pieliešanu ok, tāds autiņš gruzī. Viss pārējais ir sīkumi. Čeku pazaudēji, tātad vainīgs. Bez piepīpētāja lielākoties var iztikt.

J Jūlija Stefanoviča 30.12.2021

SVeiki! Lūdzu, iesniedziet sūdzību PTAC, viņi aktīvi aicina to darīt. Agrāk Gali Moto vietā uzdarbojās SIA HUUR (KB Līzings kabatas kompānija), lūk, kā mums ar viņiem gāja: https://www.sudzibas.lv/kb-lizings/kb-lizings-krapsana-turpinajums-ptac-lemums-c2182447