galdnieks - uzņēmējs - Peteris - Vai kāds zin?

kāds zin, vai "lielais" galdnieks (Pēteris) - uzņēmējs vēl nodarbojās ar biznesu. Viņa "biznes" no sākuma atradas kundziņsalā. Pēc tam pārcēlas uz Baložiem.

T

A albis 05.10.2009

pēc tā kad šis Galdnieks uznagloja sev zārku neviens par viņu neko nezin.

Mamma 05.10.2009

Vai tas nav tas meistars ar zelta rokam, kas mak pat pirti uzbuvet?

A albis 05.10.2009

Anna Tu nejauc pirti ar zārku.

Mamma 05.10.2009

Nepiekasies Albi, nav nu gan smuki ta meistaru apcelt!

A albis 05.10.2009

meistars vispār ir kuilis kurš savu svīķurbi meistarīgi dabon iekšā cūku mātītei.mēs esam Cilvēki kurš katrs dara labāk vai sliktāk savu darbu.

Mamma 05.10.2009

Tu ka musu mezsargs sac runat, busi laikam mednieks.

A albis 05.10.2009

jā es kādreiz strādāju uz kuģa par mežsargu, un mums bija savs safari pulciņš.

š šeherezade 05.10.2009

Jā, es arī zinu un pat redzēju, kā tas meistarkuilis to lietu sadara...a varbūt tas masķers Peteris arī tā māk???Un tieši tā iemesla dēļ arī tiek meklēts...:D

A albis 05.10.2009

tad jau viņu nemeklētu Tetrils, bet sivēnmāte, lai piedzītu alimentus.labā tēma.

Mamma 05.10.2009

Te tik daudz cilveku mekle sev labuma no tas sekloshanas, ka taisni riebj. Ta lieta vienreiz jaibeidz, ejat visi uz sekloshanas staciju un tur visu noskaidrojat.

A albis 05.10.2009

nevajag nekādas sēklošanas stacijas, ja runa ir par reālu dzīvu būtni ar savu sēklu.

Fui cik prasti!

V Vilnis 08.10.2009

Es nepazīstu tādu galdnieku-uzņēmēju Peteri. Varbūt Baiba zin? Viņa kādreiz pa Kundziņsalu ņēmās kā traka. Baložos atkal Frunziks varētu zināt, viņš jau otro gadu bez darba, tā kā redz, kurš iebrauc, kurš izbrauc. Bet neesi mēģinājis Peterim pašam apvaicāties, kā īsti ir ar viņu?

Mamma 08.10.2009

Kas ir Baiba, kas ir Frunziks?

V Vilnis 08.10.2009

Baiba ir Baiba no kundziņiem. Viņa vēl ar Valdemāru salaida. Visi vēl par to čukstējās. Frunziks ir Frunziks Kalamjans no Armēnijas. Viņš te iebrauca po biznesu, sapazinās ar Zeltīti, bet tagad bizness paputēja un Zeltīte aizlaidās. Palika viņš bez darba Baložos sievasmātes dzīvoklī. Baigi nešpetnā tā Zeltītes mamma Skaidrīte. Bet Zeltīte turpat blakus Valdlaučos ar Jorku ir sagājusies. Tumša pagātne tam Jorkam. Iesauka viņam ir Hantele un ar to viņš visiem labāk pazīstams. Taču Zeltītes tētis, senos gados pirms aiziešanas armijā, iedevis Zeltītes mammai Skaidrītei savu celtniecības materiāla daļu Zeltītes būvēšanai, palika dienesta vietā Karpatos pie vietējās ukrainietes Ksjušas un savu meitu Zeltīti pat nav redzējis. Zeltīte arī savu tēvu vaigā nav skatījusi un nezin par viņu ne nieka-vai viņš sveiks un vesels, vai Ksjuša nedzer, vai varbūt viņam Moskvičš piešķirts... pilnīgi neko nezina! Arī Frunzikam pirms atbraukšanas uz šejieni bijusi draudzene Erevēnā. Cik noprotams, viņš viņai vairs neraksta. Varbūt viņš salaiž ar Skaidrīti, varbūt ar Skaidrītes družku Svetku no pirmā stāva?

G Ginča 08.10.2009

Es zinu vienu Pēteri, bet tas ir zobārsts

š Šeherezade 08.10.2009

Šeit kādreiz komentārus rakstīja kāds Pēteris varbūt viņu meklē.

M Mao 08.10.2009

Ih haise Mao und ih hāben niht ain informacijōn fjūr zī. Filaiht er ist tod? Oder etvas ander?Bitte fōrzihtih mit šlussfolgerungen.

A Anža 03.11.2009

Zinu Pēteri Pildiņu no Jūrmalas -deputātu no zaļajiem, laikam, dzīvo Valteros, ir kādi 5 bērni...no Rio-vekala īpašnieka ņēma šprotēs un kruķītā Baltajā stārķī 90-ajos, vot bija laiki, tautas kalpi...prasīja kur vēldabūt pa r pašizmaksu