www.sudzibas.lv Galateja salons nelaipna apkalpošana

Galateja veikals - nelaipna apkalpošana

Ieteiktu uzņēmumam kārtīgi pārdomāt savu attieksmi pret klientiem, jo vairākas reizes nācies saskarties ar nepatīkamu un neprofesionālu apkalpošanu. Galateja veikals Pērnavas ielā, neskatoties uz to, ka tā norādītais darba laiks ir līdz plkst. 18.00, regulāri tiek slēgts jau 20 min. pirms darba laika beigām. Vienu dienu, kad iegāju veikalā plkst. 17.40, pārdevēja paziņoja, ka ir jau noņēmusi kasei atskaiti un neko pārdot viņa vairs nevarot. Līdzīgs gadījums atkārtojās pirms pāris dienām, bet šoreiz veikala durvis bija vienkārši aizslēgtas, kaut arī bija tikai plkst. 17.43. Blakus pienāca vēl viena sieviete, kura tāpat kā es bija steigusies paspēt uz veikalu pēc sava darba. Es, protams, saprotu, ka privātuzņēmējs var slēgt un vērt vaļā savu veikalu, kad viņam tīk, vadoties pēc saviem ieskatiem, tomēr būtu jāpadomā arī par apmeklētājiem, kas rēķinās ar norādīto darba laiku un steidzas pēc darba paspēt atbraukt.