www.sudzibas.lv Galateja salons Neprofesionāla kosmetoloģe

Galateja Salons - Neprofesionāla kosmetoloģe

Meitenes, silti iesaku NEDOTIES pie kosmetoloģes Longinas šajā salonā - šīs "dāmas" apmeklējums sagrāva visu labo iespaidu par salonu, ko pirmajā reizē rādīja gan uzņemšana, gan telpu iekārtojums, gan foršais veikaliņš blakus. Pirmkārt, kosmetoloģei vajadzētu reprezentēt sevi kā šīs profesijas pārstāvi un arī padomāt, kā viņas profesionālais apģērbs prezentē uzņēmumu, nevis staigā apkārt nemazgātiem matiem un līdz nabai uzvilktu blūzīti, kas nebūtu glaimojoša pat sportistei ar sešpaku, nemaz nerunājot par sievieti viņas komplektācija - viņas ārkārtīgi nekoptais tēls plus ārkārtīgi nelaipnā un neprofesionālā attieksme pret mani kā pret klientu - lecīga, bosīga un nevērīga - rezultējās ar to, ka ne es pati, ne kādam citam neiesaku apmeklēt šo speciālisti. Plus - salona vadībai iesaku aprunāties ar šo kundzi par darba ētiku, ka aiz aizvērtām durvīm skaļā balsī nav jāaprunā un jāizsmej klientu un savu kolēģu izskats un problēmas.