www.sudzibas.lv Gaļas liellopu novietne "Kolumbi" Krāpšana, maldināšana, verdzība

Gaļas liellopu novietne "Kolumbi" - Krāpšana, maldināšana, verdzība

Labdien,
Man ar nožēlu jāraksta, kas esmu vīlies Daces Melderes (Antanavičius) pārdotajos lopos, jo pēc sludinājuma SS.com atradu, ka piedāvā "augstvērtīgus" šarolē lopus, diemžēl no augstvērtības tur nebija ne smakas, jo franču ģenētikas vietā man tika iesmērēta zviedru ģenētika, kur buļļa ģenētiskais augums ir mazs. Es, protams, naivs zemnieks šo "augstvērtīgo bullu" pielaidu pie savām franču govīm . No 20 govīm man atnesās 3 govis, izsaucu vetārstu un tika konstatēts, ka atlikušās 17 govis nebija aplektas.
Zvanīju un prasīju vai nevaram kaut kā vienoties par šo gadījumu, bet augstprātīgi tiku pasūtīts trīs mājās tālāk.

Vēl viens gadījums, kur izpaužas Daces Melderes ģimenes nekaunība (Antanavičiiius). Viņas vīrs Aigars Melderis no maniem kaimiņiem nopirka bulli, lai nokautu, diemžēl bullis netika nokauts, bet tika pielaists pie viņa ganāmpulka. Respektīvi, ja bulli pērk kā vaislinieku, tad, Aigar, vajadzētu maksāt, kā par vaislas materiālu, nevis aizzobot zobus, ka bullis tiks nokauts.

Visā visumā man Kuldīgā teica, ka šie divi krāpnieki un muļķu meklētāji ir sev kaklā paņēmuši 2 miljonus jaunās kūts celtniecībai un tagad izvērš plašu krāpšanas, darbinieku muļķošanas taktiku, jo Dacei, kas nāk no 5 bērnu ģimenes, kā vecākai meitai ir sevi jāpierāda. Viņa jau meiģināja nogrābt sev divus Dāņus Kazdangā, bet viņas slazdos iekrita Melderis.

Joe Rogans👽 19.10.2019

Ak šī lauku romantika