GAK mēbeles/dīvāns elēģija - nekvalitatīva mēbele

2012 gada jūlija sākumā Talsos mēbeļu veikalā GAK iegādājos stūra dīvānu ELĒĢIJA.Pagājuši ir apmēram 3 mēneši un izteikti ir jūtms kad cauri spiežas atsperu bloki.GArantija esot 2 gadi.Nvienam neisaku GAK mēbeles jo tās ir ļoti nekvalitatīvas.

V vāvere1972 21.10.2012

Man majās Elēģija ir jau no 2010.g. decembra un esmu ļoti apmierināta! Arī es to iegādājos Gak veikalā ( Ventspilī ) . Šovasar arī bērniem pasūtijam tur dīvāniņus. Manuprāt ļoti labas mēbeles un cena ir daudz lētāk nekā citur!

M muurna 07.11.2012

Muļķības, autoram taisnība, un tā nav vienīgā firma, kuras mēbelēm tā ir, arī Azur Mēbeļu fabrika (SIA Mēbeļu galerija) dīvāniem tā notiek, vienam var paveikties ar tur iešūto atsperu bloku citam nē, vaina visā tajā ir tā, ka LV rāzotāji neatbild par galaproduktu, tas ir saliekam kopā un pārdodam, bet nekas netiek pārbaudīts, ar cik lielu svaru uz dīvāna var gulēt un cīk ātri tas nolietosies, nekas netiek pārbaudīts...rezultāts mājās skaidu plāknes kaste ar izmīcītiem atsperu blokiem, ja vēl nepaveicās ar audumu, tad 10gadus veca mēbele par 300-400ls ir mājās..