gadatirgus Cinevillaa

Pilniigs aarpraats!!! ar draudzeni izdomaajaam briividenu pavadiit tik jauki reklameetajaa gadatirguu Cinevilla (Emiila nedarbi), bet beigu beigaas tas sanaaca kaa pilniigi idiotiska padariisana- saakot ar to,ka paarsteidza tas,ka nebija automasiinu laukumi,bet jaatstaaj bija masiina sosejas malaa-3km no no pasa tirgus, ieejas maksa-3ls!! Tur nebija pietiekosi toleshu,cilveeki no karstuma gandriiz gjiiba,jo nebija kur apseesties un visi galjas izstraadaajumi izskatiijaas ka sen bija sabojaajusies. Braucu lai redzeetu dziivniecinjus briivaa dabaa- bet tur-1 nabaga nomociigs zirgs tika spaidiits no visiem galiem un dazi trisiisi dzelzu buuros nolikti saulee. Cuuciiba, nekas vairaak.

E es 19.04.2008

Par to variantu labak klusesim, mes pat līdz turienei netikām.