www.sudzibas.lv Gabītis Veterinārā klīnika Slikta attieksme pret lientiem

Gabītis Veterinārā klīnika - Slikta attieksme pret lientiem

Biju pierakstījusi sunīti uz apskati, sazvanījos ar dakteri Marī jau nedēļu iepriekš, pieteicu vizīti uz pulkst. 10: 00, klīnikā ierados 09: 50, pirms manis ieskrēja jau 3 cilvēki, nekādas distances 2m utt. Pats dakteris bez maskas strāda. Vai tas vispār ir profesionāli? Nošokēja ne tikai tas vien, Maris 10: 20 pienāca tikai pie manis un pateica lai uzgaidu 15 min vel. Viņam jāveicot operācija. Kaut gan viņš varēja paskatīties man suni un tad iet operēt, darba ar manu suni bija maksimums uz 7-10min! Fināla es nogaidīju 80min tā ari manu sunītī neviens nepaskatījās. Aizgāju prom. Tik cūcisku attieksmi es vel nebiju piedzīvojusi! Priekšām pierakstīt klientu uz konkrēti laiku un viņu nepieņemt? !? Tad nav jāraksta vispār! Nekad vairs neiešu uz šo klīniku!

V