www.sudzibas.lv Gabi Slikts serviss, bojājums

Sia Artima veikali "Gabi" - Slikts serviss, bojājums

Nepērciet apavus veikalā gabi! Pieredze-iegādājāmies sieviešu ādas sandales, kuras pēc trīs reižu uzvilkšana vairs nav lietojamas. Vispirms devāmies pie kurpnieka, kurš apgalvoja, ka apavi ir brāķis un, lai mēs obligāti nesam tos atpakaļ uz vietu, kur tos iegādājamies. Vērsāmies veikalā gabi t/c “alfā”, bez naida, bez skandāla, lai administrācija iesaka kā lai rīkojās. Tur mūs sagaidīja noniecinoša attieksme un neprofesionāls serviss. Vērsāmies pie pārdevējas, kura pasauca iespējams maiņas vecāko, meitene vādrā kristīne-dusmīga, nelaipna pārdevēja, kura ļoti nejaukā tonī paziņoja, ka tā nav ražošanas kļūda. Uzsvēru, ka sandales maksāja teju septiņdesmit eiro, un vai tiešām sandales 70 eur vērtībā ir domātas 3 reizēm, uz ko pārdevēja atbildēja, ka to lems ekspertīze! Pēc 2 nedēļām saņēmām vēstuli, ka apavi jālabo pašiem:)
izvērtējam paši!

K

K Klients379 03.09.2019

SIA Artima veikali "Gabi" - lai šajā veikalā pirktu apavus ir jāpadomā vai pēc pāris dienām esat gatavi palikt bez apaviem (turklāt apavi izjūk pat īpaši nestaigājot ar viņiem). Un pēc apavu iegādes vēl papildus divreiz braukāt uz šo veikalu, lai aizvestu apavus, kuri izjūk pēc pāris dienām un pēc tam brauktu pēc saremontētiem vai maiņas apaviem. Pirmo reizi saskāros, ka zole var izšķīst tikai sēžot birojā pie galda, kur ir gluda linoleja grīda.