GABI - zābaki

Nopirku t/c Domina, veikalā Gabi, apavus. 41 izmēra, ļoti skaisti, melni zābaki. Nākošajā dienā tos uzvilku un laimīga devos dienas gaitās, līdz ko, pusdienās ejot, jutu, ka apavi tā kā rīvē vienu kāju, kreiso.. tad domāju, ka varbūt tas tāpēc, ka kreisā kāja nav mērīta, bet vakarā, kad atbraucu mājās un manas abas kājiņas bija norīvētas līdz asinīm, sapratu, ka tā ir apavu vaina un izrādās, ka tas nav ne tuvu standarta 41, bet gan kāds 39 izmērs! Tā nu devos atpakaļ, mainīt, bet.. rupji sakot - mani pasūtija dirst! P ārdevējas ir VIENKāRšI briesmones tajā veikalā, raganas un pietam krievu tautības, it kā dzīvojam LV, bet viņas runā pa pusei krieviski un man saka nevis - Jūs esat Laine?, bet tas ir Laine?! FUI. Īpaši krīzes laikā, šāda attieksme neko labu nedos! Tā nu esmu ar tiem zābakiem, mēģināšu tos pārdot!!! Ja ir iespēja, nepērciet labāk tajā veikalā apavus.

A aleksa 04.02.2010

Lainei pat galvā neienāk, ka viņa pati vainīga, ka nepielaikoja abus zābaciņus..un it īpaši nav saprotami, kāds ir sakars pārdevēju tautībai ar zābaku izmēriem?????? LOL

L Laine 04.02.2010

Būtu pateicīga, ja Tu nebāztu degunu, tur kur nevajag, pati esi krieviete laikam :D ALEKSA!!! :D
Es pielaikoju abus, bet mēs jau dzīvojam LV, kur viens par otru zin labāk, nekā pats par sevi.

O osis 04.02.2010

Tai nu gan ir slēpe !!!:D

M Mario 04.02.2010

Teica Osis, kuram pie auguma 1, 5 m ir 32.izmērs...:D

O Olga 05.02.2010

Ovca bolnaja na golovu!!!:))))Meritj nado bilo!!!:)))

B Burunduks 05.02.2010

Kā tā varēja mērīt, ka pēc tam sanāk par mazu tie zābaki? Nu ja neproti pielaikot un izvērtēt, tad tiešām pati vainīga, hā-ha-hā. Man prieks, ka ir tādas aitas. Mcāāāāāāāāāā.

R R.T. 07.02.2010

Pārdevējas nav vainīgas ka Jūs nopirkat zābakus kuri neder Jūsu kājai =) Vajadzēja veikalā tos laikot īlgāku laiku. Nesaprotu, kā var uzreiz nejūst, ka zābaki ir pa 2 izmēriem mazāki??? Tas nu gan ir stulbi =)

A Artūrs 08.02.2010

Pati vainīga! Zābaki ir jāuzlaiko pēcpusdienā jo kājas pa dienu pietūkst un obligāti abas kājas jo kājas ir dažāda lieluma, arī zābaku izmērs var atšķirties!

L Laine 08.02.2010

Visi tik gudri, ka dirst gribas. Visi, kas šeit komentēja, skauģu tauta tie latvieši. tpfu. golovu bolna? - ti sučka rot zakroj.

O oskars 15.02.2010

Tā Jums arī vajag, a to sasapņojušies par 89 vai 100 latiem nopirkt baigi kvalitātīvos apavus...ha, ha...visi ir ražoti kīnā un no Ķīnas ieved par paris latiem un Jums pārdot pa 100 latiem, kā tad Jūs domājat, kā veikals nomaksā nenormālo īres maksu ap 1500 lati mēnesī un algas pārdevējām, elektrību, apsardzi uut. Vajag pirkt jaukus un normālus labus apavus piem. no Polijhas, ļoti laba kvalitāte un par pieņēmmamu cenu-ieskaties www.univega.ucoz.lv vai ieej www.izsoles.lv

D DreamLV 16.02.2010

pļūt āži!!! zābakus var aiznes un apmainīt!!!

K Karlis 15.10.2011

shausmas... ka suni apreja cilveku... un pec komentariem sievietes... kauns... kautgan kur jums to nemt... un pardeveji varetu but nedaudz pretimnakoshi, bet ari nau no vinjam atkarigs... taisniba ir jaizrume laiks un japamera un japastaiga pa veikalu... dosimies visi uz veikaliem merit un staigat musu izveletos apavos :) busim laipni un atsaucigi... kas jums labak dzivot no tas cietsirdibas un rupibam kuras jums veljas par jusu skaistajam lupam??? kadi Jums izaugs berni, vai ari Jus ta audzinaja Mammas???

P Pēteris 15.10.2011

Vajadzēja piemīzt zābaciņus, panēsāt, tad tie izplestos un varētu droši nēsāt!

I Ivetka 26.09.2015

Es arī nopirku 41 izmēru puszābakus un man arī par mazu, bet pat neesmu domājusi nest uz veikalu un pieprasīt veikalam, lai maina, jo tā ir man vaina, mēriji, staigāji pa veikalu, ja Tu nesaproti ka pa mazu, es pati esmu vainīga.Gabi veikala pārdevējas ir atsaucīgas it sevišķi Alfas tirdzniecības centrā.Vēlos izteikt ļoti lielu pateicību Alfas tirzdniecības centra pārdēvējai, kura strādāja 18 septembrī.Ļoti atsaucīga, uzmanīga un jauka sieviete.Cerams ka prēmiju nopelnīs, jo tā nav pirmā reize ka es pie viņas iepērkos.