www.sudzibas.lv Gabi Ūdens caurlaidīgi zābaki veikalā "Gabi" Origo

GABI - Ūdens caurlaidīgi zābaki veikalā "Gabi" Origo

Pirms mazāk kā mēneša Origo veikalā "Gabi" iegādājos apavus- zābakus. Parasti, pusgarie mākslīgās ādas zābaki. Konstatēju, ka mitrumā tie neaizsargā manas kājas no slapjuma. Tā nu es devos uz veikalu. Izrādās, ka pērkot mākslīgās ādas zābakus mums ir jārēķinās ar slapjām kājām un tas ir tikai normāli. Man pat piedāvāja līdzekli, kas samazinātu šo ūdens caurlaidību. Protams, man tas šķita absolūts paradokss-šādi zābaki, Latvijas meteoroloģiskajos apstākļos. Bet nu neko darīt, sazinājos ar patērētāju tiesību aģentūru un uzzināju, ja man nav pierādījumu, ka tika solīti ūdens necaurlaidīgi zābaki (ko es ļoti muļķīgi uztvēru kā pašsaprotamu), palīdzēt nevar.Acīm redzot es sūdzēties nedrīkstu, bet tad šis būtu vairāk kā brīdinājums citiem.

U

T taņa 13.11.2010

Nu, bet protams, ka imitācija vairāk vai mazāk laiž mitrumu (peļķēs nedrīkst brist)! Dažkārt arī ādas zābaki! Jāskatās pirmkārt kvalitāte un tādēļ jāpērk pārbaudīti zīmoli (ar to es nedomāju dārgos brendus). Es arī šajā veikalā nopirku pa vidēju cenu nopirku rudens, imitācijas zābaciņus - nekāda vaina - staigāju pa lietu, kājas nav slapjas (jo pirku jau pazīstamas vācu firmas). Un galvenais par apaviem ir jārūpējas - smēres un, protams, arī žāvēšana!

L L 14.11.2010

Jā, laikam pārsteigums ir tik liels, jo saskāros ar to pirmo reizi (vairākkārt ir pirkti mākslīgās ādas zābaki, kuri nekad nav laiduši cauri ūdeni).
Varbūt Jūs varētu ieteikt kādu no šiem zīmoliem un kur tā produkciju varētu atrast? Jau iepriekš paldies!