www.sudzibas.lv Gabi sliktas kvalitāte

GABI - sliktas kvalitāte

Nopirku vasaras kurpes Gabi apavu veikalā Origo tirdzniecības centrā. Pēc desmit dienām sākās problēmas, bet lielākās problēmas sākās kad lūdzu atdot naudu par nekvalitatīvu preci, ekspertīzes, garantijas remonts-pēc kura kurpes izskatījās kā gadu valkātas. Ieguvums bija 25% no jaono kurpju cenas un kurpes kuras varēs uzvikt vēl kādas piecas reizes..

V vika 08.08.2010

ludzu meitenes skatities un perciet adas kurpes...

A Anna 09.08.2010

Vajadzēja rakstīt prasījuma pieteikumu, lai vini desmit dienu laikā sniedz rakstisku atbildi, kurā norāda, ka neatzīst, ka kurpēm ir ražošanas defekts, un pēc tam jūs varējāt iet uz patērātājiem, jo ne pēc viena likuma panta nav atrunāts, ka jums jādod atlaide jauniem apaviem 25%. Pārdevēji vienkārši izmantoja jūsu nezināšanu.

P pele 30.09.2010

Nē, nepiekrītu! Vajag pirkt ādas apavus virs vismaz 40 Ls. Būs viss kārtībā. Man ļoti patīk apavi šajā veikalā! Labas kurpes. Varu staigāt kā zābakos. Kā neplīst, tā neplīst!

L Likumdevējs 30.09.2010

Redziet, jūs neziniet savas tiesības!
Ja jūs esat nopirkusi preci un tā jums nepatīk, tad nelietotu un ražotāja iepakojumā jūs to varat atgriezt veikalā 14 dienu laikā no pirkšanas brīža!

O o 30.09.2010

o, Likumdevējs nemaz nezina likumus :) bet tā jau šeit ir pieņemts - ka tikai kaut ko pamuldēt.
Kaut arī, iespējams, tas atbilst visdziļākajai pārliecībai par savām zināšanām, tomēr tas neatbilst likumam. Atdot atpakaļ 14 dienu laikā var atbilstoši likumam "Par distances līgumu", tas neattiecas uz parastu veikalu.
Varbūt nākamreiz vispirms iepazīsties ar likumiem un pēc tam sāc dot padomus, gudriniek!