www.sudzibas.lv Gabi Pārdevējas

GABI Origo - Pārdevējas

Gribēju iegādāties ziemas zābakus veikalā "Gabi", kas atrodas t/c Origo.
Palūdzu pārdevējai vairākus pārus zābaku, lai ir no kā izvēlēties. It kā pēc izskata izskatījās, ka visi ir ziemas, bet skatos viņu mājas lapā, ka manis nopirktie zābaki tomēr ir rudens. Kad jautāju pārdevējai kā viņi "uzvedīsies" sniegā, ar kādiem līdzekļiem jākopj, pārdevēja, protams, nepateica, ak tie nav ziemas zābaki.
Ir divi varianti:
1) viņa pati nezin kādus apavus pārdod un kādai sezonai viņi ir paredzēti;
2) galvenais ir kaut ko pārdot.

Protams, jābūt pašiem pircējiem acīgiem un ausīgiem, bet ja strādā par pārdevēju apavu veikalā, tad noteikti jāzin ko pārdod.

L Lana666 21.12.2013

oojj a es ari taja veikala nopirku ziemas zabakus ar atlaidi, pagaja 2 nedeljas man te atlimejas, parasti uz darbu tikai aizbraucu 5 min lidz pieturai aiziet, biju soka kad tie atlimejas, tirgu noperc ito nostaigasi ilgak, a te veikals, vedisu atpakalj