www.sudzibas.lv Gabi KVALITATE

GABI - KVALITATE

NEPERCIET TUR NEKO!!!
Man nav vardu apavi (ziemas, ielas apavi) pa 50Ls iztureja tikai 2menesus!!!
Kvalitate zemak nevar but!!!
bet pardeveja saka ta ari jabut nekadas palidzibas- vesisos uz ekspertisi!!!

P

N Nata 24.02.2010

Man tas pats bija ari!!!2 meneši un cauri!!!Zabaki ir slapji no iekšpuses...vienkarši murgs!!!

L like 25.02.2010

Nu nav vairs tas laikmets, kad kaut kas vispār turas ilgi pie dzīvības! Vajag visu pirkt ar domu, ka pēc 2 mēnešiem pirksi atkal jaunu, tad nebūs tā jāviļas! Nav mums veikalos kvalitātīvi apģērbi vai apavi! Par šiem 50 ls aizej uz Walking un atlaidēs nopērc sev 4 pārus zābaku, būs lielāks prieks valkājot, bet nu rezultāts tas pats tikai pēc 4 mēnešiem!

K Katja 17.07.2010

devchenki est' zje zakon katorij mozhet pridavci pri vsem zhalanije ne mogut ego narushit'!ezhajte na fabriku gde shili etu obuv i predjavlajte pritenziji!

D džulene 16.12.2013

Varat sevi mierināt ar domu, ka tieši šādā situācijā esmu arī es, bet zābaki maksā Ls 115. Arī es vērsīšos ekspertīzē, kaut gan lielu cerību nav. Mana atteikuma iemesls -- nav lietoti zābaku kopšanas līdzekļi, tāpeč uzsūc mitrumu, virspuse nokrāso kājas. Mans veikals Blaumaņu 15