www.sudzibas.lv Gabi Kurpes smird

GABI - Kurpes smird

Arī es vēlos pasūdzēties par Gabi veikalā piedāvātajiem apaviem. Pāris dienas atpakaļ nopirkām tur mammai izejamās kurpes, kurās mūsu mīļā ome ies uz mazmeitas krustībām. Nākošajā dienā, kad gribēja pielaikot kurpes, tika konstatēts, ka tās briesmīgi smird pēc ķīmijas. Izlikām uz balkona pavēdināties, bet tas neko nedeva. Diemžēl nevaram atrast cheku... Parasti to godīgas pārdevējas ieliek kurpju kastē piestiprinot pie garantijas talona, bet ne šajā gadījumā. Protams pārdevējas nav vainīgas, ka kurpes smird, bet arī man tās nav veikalā jāosta, ņemot vērā, ka tās maksāja 40.00 euro, kurpes varēja būt kvalitatīvākas, nevis apstradātas ar nezin kādu ķīmiju.Zhēl, ka veikalos tirgo to pašu tirgus variantu no lietuvas tirgiem, tikai par bargākām cenām....Un arī pašas pārdevējas ir ļoti nelaipnas un pavisam nesmaida...Stradā kā konveijerī, ka tik vairak ietirgot. Domāju ka daudziem liksies smieklīga šī sūdzība, bet tas ir pretīgi stāvēt baznīcā un smirdēt......Protams ka šīs kurpes netiks vilktas kājās. Izmesta nauda.......Lētai ķīniešu precei arī jāmaksā atbilstoši lēti!!!

M milllers 22.05.2015

Piekrītu

L lēdija77 22.05.2015

Man arī tur sanāca ar zābakiem ieberzsties ar smaku...un berkonty konkrēti visi apavi łoti smird...

L lunards 26.05.2015

bēdīgi, bet paši vainīgi, vienmēr pārbaudi divreiz, jo atceries, ka piemums tirgotāji mēdz izspelēt dažādus pigorus. Nekad neatslābinies un viss būs labi

Aigars31 13.04.2017

iespējams ta kjimija ir ljoti kaitiga cilveka veselibai un var saindeeties dziivnieks ja tads majaas ir ostot tadas sakjimizeetas kurpes ..