www.sudzibas.lv Gabi Krāpšana

GABI - Krāpšana

Nopirku pavasara/rudens zābakus, kuru cena ir eur 99.90, pēc nedēļas nēsāšanas atlīmējās zole 2 vietās un ārējas virsmas krāsojums locījumu vietās pēc 2 dienu nēsāšanas acumirklī palika balts, taču tikai vienam zābakam. Veikalā pateica, ka man nav tiesību prasīt naudas atgriešanu vai maiņu uz tādiem pašiem apaviem, viņi nodrošina tikai remontu, bezgalīgu remontu. Tagad nu esmu saņēmusi zābakus atpakaļ, bojāto vietu banāli, vizuāli redzami salīmēja ar līmi, krāsojums nemaz nav bijis labots. (gaidīju 2 nedēļas) . Secinājums - nebojājiet garastāvokli, nervus un neiepērcieties veikalā gabi.

P

Life_is_life 16.03.2019

Kurpnieki saka ka tadas vietas vini nevar kvalitativi salabot, pec menesha lietoshanas bus atkal atplisis

W Watafuks 19.03.2019

iepirkties gabi - nu labrīt prātiņ nāc mājās